A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Московець Тимофій

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Назві
   Коли з нашого відділення виписувалися додому перші діти, яких ми вели як волонтери, то мені кожен раз здавалося, що виписка з онкологічного відділення повинна відбуватися шумно, весело і неодмінно з квітами. А як же без квітів і купи родичів, адже така перемога!
   Зараз я знаю, що після важких місяців в лікарні з відділення виїжджають тихо, боячись показати ту радість, яка ховається глибоко в душі. Це не забобон. Батьки знають, наскільки крихка ця виписка. Найменший нежить і температура - і вони з дітьми знову тут. Всього через тиждень-два вони приїдуть сюди на планові аналізи і будуть приїжджати ще ой як довго! Багато дітей закривають двері онкологічного відділення, прихопивши з собою не тільки важкі спогади, але й гепатит.
   Ось так тихо-тихо, поки проходили новорічно-різдвяні свята, виписалися додому наші нові «випускники». Читати далі...
Коваль Аня | Переглядів: 1984 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2013-01-24 | Коментарі (0)

   Важка ситуація з маленьким Тимофієм склалася не вчора і навіть не позавчора. Ми сподівалися, ми чекали, ми молилися. Не менше двох тижнів я щоденно думаю, як розповісти Вам про те, що відбувається з хлопчиком і його сім'єю.
   Все почалося з того, що в липні батьки Тимофійка перервали лікування на три тижні. Свою відмову від лікування вони пояснили тим, що довіряють життя своєї дитини тільки його лікуючому лікарю. Лікар йшла у відпустку і рідні хлопчика написали заяву про те, що вони переривають лікування. Після відпустки лікаря хлопчикові прокапали другий блок хімії. За результатами другого блоку на КТ видно, що пухлина в носоглотці практично не зменшилася. Головний дитячий гематолог України Світлана Борисівна Донська на консультації пояснила татові Тимофія, що втрачено багато часу, що попереду у хлопчика важке лікування. Тимофійку прокапали третій блок хімії. Читачі сайту напевно пам'ятають як важко, в борг збиралися гроші на покупку Мабтери. Дуже багато людей доклало зусиль для того, щоб дати хлопчикові можливість не втратити свій шанс.
   Тимофій повинен був заступити на четвертий блок хімії 10 вересня. Але хлопчика в лікарні немає. 7 вересня мама написала заяву про те, що вони знову переривають лікування, та забрала дитину додому...
   У мене в душі ще жевріє надія, що якщо зараз купити Мабтеру для хлопчика і передзвонити батькам, повідомивши, що для лікування є всі ліки, то вони одумаються і приїдуть. Зараз на рахунку фонду зібрано 3800 грн., а для покупки ліків потрібно 15600 грн. Ось така сумна арифметика. Читати далі...
Московець Тимофій | Переглядів: 1426 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-09-13 | Коментарі (0)

   Сьогодні ми замовили в аптеці ліки для Тимофія Московця під чесне слово. Повірте мені, що це рішення далося всім важко, але у нас немає іншого виходу. Ситуація з хлопчиком вкрай важка.
   За результатами другого курсу хімії у Тимофійка зникла пухлина в мигдалині, але практично не зменшилася пухлина в носоглотці. Потрібно терміново капати сильнішу хімію, інакше врятувати дитину буде неможливо. Перед початком хімії хлопчикові потрібно обов'язково ввести препарат Мабтера, без цих ліків подальше лікування не має сенсу. Вартість одного флакона ліків 15461 гривень. На рахунку фонду на даний момент зібрано 601 гривня для хлопчика. І мама, і тато Тимофія на межі нервового зриву. Сьогодні мама вже готова була відмовитися від подальшого лікування і забрати хлопчика додому. Читати далі...
Московець Тимофій | Переглядів: 1360 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-08-17 | Коментарі (0)

       Перед тим як написати новини я завжди намагаюсь поговорити з мамою дитини, про яку буду писати. Намагаюсь поговорити з малюком, щоб можна було розповісти читачам сайту не тільки про потреби, а й про саму дитину. На жаль, з Тимофієм Московцем написати хоч щось окрім прохання про допомогу поки не виходить. Поговорити з мамою не вдається, тому що вона постійно зайнята з хлопчиком. Поговорити з Тимофієм зовсім неможливо, хлопчик практично постійно плаче або вередує. У Тимофія тримається температура. Хлопчик млявий і примхливий. Йому важко в лікарні. Аналізи впали. Лейкоцити тримаються на рівні 0,4. У батьків зовсім не залишилось грошей. А хлопчикові терміново потрібно купити антибіотики - по 10 флаконів Ванкоміцину і Меронему. Також терміново потрібно піднімати аналізи. Потрібно купити 5 флаконів Грастиму. Після розміщення історії Тимофія на сайті, на рахунок фонду надійшло 400 гривень. Дякуємо за допомогу! На жаль, цих грошей мало, щоб купити необхідні ліки. Будь ласка, допоможіть хлопчику! Читати далі...
Московець Тимофій | Переглядів: 1457 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-06-12 | Коментарі (0)

   У нашому відділенні новенький хлопчик з гарним ім'ям Тимофій. Це весела і активна дитина Як і всі малюки він любить грати і веселитися. Через місяць Тимофійчику виповниться п'ять років. Але швидше за все свій перший маленький ювілей хлопчик проведе в лікарняних стінах. Зовсім недавно у малюка виявили лімфому Беркітта. Хвороба вперше проявилася в квітні. Уважна мама помітила, що у сина збільшилися мигдалини. Хвороба стрімко прогресувала і за кілька тижнів пухлина на мигдалинах вже здавлювала горло Тимофія. В онкодиспансері у хлопчика взяли біопсію, яка підтвердила найстрашніше - онкологію.
Московець Тимофій | Переглядів: 1409 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-06-06 | Коментарі (0)

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі