A A
RSS
Головна » Дошка оголошень » Як допомогти

Якщо Вашій дитині потрібна допомога
2012-03-12, 5:19 PM
  Написати цю розповідь мене змусили численні зустрічі з батьками хворих дітей, які потребують допомоги. На жаль, переважна більшість цих зустрічей закінчується тим, що батьки залишаються розчарованими. Головна проблема в тому, що всі без винятку хочуть, щоб їм допомогли, але переважна більшість не готова до того, щоб фотографія їхньої дитини була розміщена на сайті. Деякі батьки розчаровано кажуть «Ми думали, що ви гроші даєте, а ви змушуєте нас збирати документи. В нас хвора дитина, невже цього не достатньо?». Дехто обурюється тим, що ми відмовляємося збирати кошти на нетрадиційні методи лікування. А комусь здається дивною вимога регулярно розповідати новини про дитину. За минулі вісім місяців я особисто зустрічалася з батьками п’ятнадцяти дітей. Історію лише однієї дитини з неонкологічним діагнозом ми змогли розмістити на сайті. Саме тому я хочу розповісти про роботу фонду на сайті.
 
 Отже, якщо у Вас або у Ваших родичів чи знайомих є дитина з важким діагнозом, вона потребує допомоги і живе в Рівненській області – ми готові Вам допомагати по мірі своїх можливостей. Але в нас є чіткі правила, за якими ми працюємо:
 
 Для того, щоб допомогти Вашій дитині, нам потрібно отримати повний пакет наступних документів:
  1.  Ваш лист з описом ситуації
  2.  Ксерокопія паспорту одного з батьків (чи опікунів ) дитини
  3.  Ксерокопія ідентифікаційного номера одного з батьків (чи опікунів ) дитини
  4.  Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (паспорта )
  5.  Ксерокопія посвідчення про інвалідністть (якщо є)
  6.  Епікриз, медичні виписки, інші документи з лікарні , які підтверджують ваше прохання
  7.  Рецепт на препарати (розхідні матеріали) з чітко вказаною кількісттю і дозуванням
  8.  Фото дитини до і підчас лікування
  9.  Заява на бланку фонду
  10.  Інформація про уподобання , захоплення вашої дитини
 Допомога надається виключно медичними препаратами, розхідними матеріалами, предметами догляду. В деяких випадках можлива часткова оплата вартості обстежень або операції. Для початку збору коштів на придбання медикаментів Вам необхідно надати рецепт від лікуючого лікаря Вашої дитини, для збору на проведення операції – рахунок на оплату з клініки. Якщо таку операцію неможливо зробити в Україні, то в медичних документах має бути чітко вказано, що Вашій дитині рекомендоване лікування за кордоном.
 
 Фонд не має можливості гарантувати забезпечення Вашої дитини ліками в повному обсязі, а також не може надати жодних гарантій того, що в потрібний момент зможе знайти необхідні кошти або ліки. Але ми розуміємо важливість такої допомоги і намагаємось прикласти максимум зусиль для того, щоб допомогти.
 
 У нас немає «готових» коштів, які можна використати. Збір коштів розпочинається окремо на кожну дитину після розміщення інформації про неї.
 
 Ми не проводимо збір коштів на методи нетрадиційної медицини.
 
 Волонтери нашого фонду проводять збір коштів виключно на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії».
 
 Перед початком збору коштів Ви даєте дозвіл на розміщення фотографії Вашої дитини, її медичних документів та іншої інформації в інтернеті та ЗМІ.
 
 Якщо Вашій дитині більше 12 років, то ми просимо Вас повідомити дитину про її захворювання.
 
 Ми розміщуємо Ваш телефон в інтернеті, тому Ви маєте бути готові до того, що Вам можуть телефонувати люди з пропозиціями придбати різноманітні вітаміни, стимулятори, БАДи, трави, настоянки, гриби та інше. Крім того, ці люди можуть переконувати Вас відмовитися від традиційних методів лікування або змінити свої релігійні переконання тощо.
 
 Протягом того часу, коли на лікування Вашої дитини проводиться збір коштів, Ви зобов’язані регулярно надавати новини про стан здоров’я дитини, нові фотографії дитини. Новини можуть писати особисто батьки, або хтось з Ваших родичів чи знайомих.
 
 Благодійний фонд «Скарбниця Надії» передає всі медикаменти безкоштовно. Праця волонтерів також не потребує жодної оплати.
 
 
Додав: Volonter | Контактна особа: Мар'яна Рева
Переглядів: 13364 | Розміщено до: 2012-04-12
Всього коментарів: 171 2 »
17 shalom_danislav  
0
Шалом!Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!Радість в Господі, сила наша!Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.(Матф.5: 4)Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!У Тебе всі часи і терміни!Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

16 annachepa  
0
Доброго всім дня!
Просимо про допомогу, самостійно немає можливості зібрати кошти на лікування.
В хлопчика вроджена форма ДЦП,"Мікроцефалія , Спастичний тетрапарез ."
Потрібні кошти на курс реабілітації , який плануємо провести в січні в 2017р. У Львівському реабілітаційному центрі "Інново", для цього потрібно 15_20 тис грн, можливе призначення дорогих препаратів.було проведено МРТ дитини , результат невтішний, відмерли окремі функції мозку які відповідають за туалет , також ще одна проблема, загалом погіршився невролгічний стан .
Прошу Вашоіі допомоги, допоможіть не втратити останню надію . Просить мама Матвійка якому лише 3,8 рочки, в якого ще все попереду ,. 0972527824 моб.мами Матвія!
Всім велике дякую!

15 shalom_danislav  
0
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

14 Grychako  
0
тел;    098-48-82-690 Леся (сестра мами )
                                         067-33-54-081 Аня  (мама)

13 Grychako  
0
Врятуймо Володю Штабуру
 
    Днями недуга п'ятнадцятирічного Володі Штабури з м.Новий
Калинів стала страшним ударом не лише для батьків, але й усіх хто його знає. В
результаті обстеження у хлопця виявлено пухлину мозку. У перших днях липня має
відбутися операція, кошти на яку у батьків відсутні. Рідні звертаються до
кожного, хто може хоча б частково допомогти, переказати кошти на картковий
рахунок  приват банк 4149 4978 4458 8204,Штабура Анна Ярославівна, 2939314987.
     Володя - єдиний син у сім'ї і його одужання для батьків
- головна мета у житті, остання надія! бачити світ незатьмареним, адже у них,
крім нього, більше нікого немає.
     Відгукнімося, незважаючи на нелегкий для всіх час, та
спільно допоможемо сім'ї Штабурів врятувати їхнього сина.
      Контактний телефон: 098-48-82-690 (Леся)
 
Навіть 5 гривень, але від сотен тисяч людей змінять життя хворої людини на
краще!
Будь-ласка перешліть далі!
Дякую вам!

12 diana-d  
0
Допоможіть врятувати Дениску!
15.05.2015р.в Ужгородському пологовому будинку в нашій сім’ї народилося малесеньке життя — Дениска. Тільки на 7-му дні від народження лікарі встановили діагноз: вроджена вада серця. А вже 29.05.2015р. у клініці Амосова Денискові робили операцію на відкритому серці, яка тривала 12 годин. Через те, що виявлений недуг був не зразу при народженні, частина легень не функціонує і наш синочок знаходиться у важкому стані. Зараз він у відділенні реанімації і підключений до апарату штучної вентиляції легень та ще «кучі дротиків», які забезпечують його життєдіяльність.
Тепер малесенькому Дениску лише 1 місяць, а він вже бореться за своє життя. Лікування дороговартісне, а перебування в лікарні ще довготривале, тому просимо у вас допомоги.
Дякуємо усім за небайдужість і розуміння. 
Номер картки Приватбанку 5168757266540055, отримувач Месевра Мар’яна.

11 Hanter  
0
Здравствуйте!Мои родственники лежат лежплеж в больнице в ЗапорожьеЗапорожье, у девочьки Сони 3 года диагноздиагноз: Острый лейкоз.Помогите пожайлуста номер мобильного 0953186976

10 ydmutryk  
0
Молода сімя Рудько з Луцького району потребує нашої негайної допомоги!!!!
Малесенькому Ромчику лише 4 місяці, а він вже бореться за своє життя, оскільки лікарі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" поставили діагноз "ВРОДЖЕНИЙ ІМУНОДЕФІЦІТ (ГІПОГАММАГЛОБУЛИНЕМІЯ)" Зараз малеча в реанімації дитячої обласної лікарні м. Луцька. Дитинку можуть врятувати лікарі в Ізраілі, проте батькам катастрофічно не вистачає коштів, оскільки всі свої заощадження витратили на обстеження та лікування в НДСЛ "ОХМАТДИТ".
ПРОШУ ВСІХ ДОБРИХ ТА НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ДОПОМОГТИ ВРЯТУВАТИ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ. Реквізити мами Романа:

№ картки 4149437849733850

Рудько Анна Євгеніївна

9 тамара  
0
Просимо допомогти нашій маленькій Кірочці! Діагноз: вроджене необоротне порушення функції кори надниркових залоз, що проявляється симптомом кортикостероїдної недостатності (сільутратна форма , дефіцит 18 гідроксилази. Кіра потребує лікування в клініці Хадасса (Ізраїль).Для лікування потрібно більше 50 тис. доларів. Залишилось всього зібрати 9000грн.Таких коштів сім"я вже не має, всіх знайомих, рідних більше немає коштів щоб допомогти. мама одна виховує двох доньок, старша 7 років теж інвалід. ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДАТИ ШАНС НА ЖИТТЯ МАЛЕНЬКІЙ ПРИНЦЕСІ! Гроші потрібні терміново, адже хвороба не чекає. Допоможіть!навіть ваша одна гривня допоможе!!
№ карти: 4731 2111 0232 6152 Приватбанк,
Блавдзевич Т.С

8 Лідія  
0
Моя донечка дуже хвора,має генетичне захворювання кишківника,яке супроводжується сильними болями,кровотечами,виразками.Для лікування потрібні ліки дуже дорогі(хуміра).Якщо хто взмозі допомогти,то дуже буду Вам вдячна.Картка Приватбанку 5363 5423 0084 0452

1-10 11-17
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]