A A
RSS


Історія волонтерської організації та фонду

   Все почалося в грудні 2009 року. Намагання допомогти півторарічній дівчинці привело у відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні, а побачене там страждання і розпач, вже не дозволили піти звідти, не зробивши нічого для інших тяжкохворих дітей. За три місяці нас було п'ятеро і ми стали волонтерською групою. За пів року нас уже було десятеро, і постало питання в організованості і упорядкуванні волонтерського руху в Рівному. Для цього ми створили громадську організацію "Берегиня Рівненська", де кожному волонтеру є об'єм роботи. Завдання, які ми вирішуємо, ростуть разом з ростом організації, хоча на початку було великою проблемою зібрати кошти на одну упаковку дороговартісних ліків одній дитині. Наразі зібрати гроші не легше, однак наша волонтерська група виросла втричі, а то і вчетверо! І як на початку діяльності, так і зараз - потрібне Ваше співчуття, Ваша допомога, Ваша участь. В травні 2011року нами заснований благодійний фонд «Скарбниця Надії» який буде акумулювати основну фінансову допомогу для онковідділення РОДЛ.Всю інформацію про наших підопічних і про нашу діяльність Ви зможете знайти на нашому сайті:

 www.poryatunok.at.ua 

Результати нашої діяльності:
· Перше і найголовніше: ми маємо 31 «випускника», які закінчили основне лікування станом на 05.07.2012р.

  
   Протягом всього лікування волонтери благодійного фонду забезпечували хлопчика-сироту з будинку дитини, який страждав на рак нирки, всім необхідним, починаючи з харчування і підгузників і закінчуючи дороговартісними препаратами хіміютерапії і оплатою праці нянь. Нажаль, зараз дитина знову знаходиться в будинку дитини і чекає на людей, які будуть готові забрати її в свою родину.
 

 
· За час існування нашої волонтерської групи та фонду благодійниками стали декілька тисяч людей. Донорами крові для дітей стали більше 500 людей.
· До створення благодійного фонду завдяки постійній роботі волонтерів на рахунки батьків зібрано 460 тис.грн. З моменту створення благодійного фонду «Скарбниця Надії» на рахунок фонду зібрано 620 тис. грн., переважна більшість з яких використана на придбання медикаментів для онкохворих дітей.
· Благодійниками придбано обладнання, меблі, побутову техніку на суму близько 200 тисяч гривень. Оплачено ремонт старого обладнання. Здійснено ремонт господарського приміщення та душової. Оплачено встановлення метало-пластикових вікон у відділенні онкогематології РОДЛ.
· Щоквартально проводяться «Донорські акції», на яких збирається 120-150 донорів, і хоча це лише половина від потреби, тепер рідко трапляються ситуації, коли в терміновому порядку потрібно шукати донорів «на вчора», і вже не треба  просити допомоги  просто на вулиці у незнайомих перехожих.

 

 
·  У відділенні діє група волонтерів, які здійснюють психологічну підтримку дітей та їхніх родин, роз’яснюють про небезсенсовність  боротьби з раком, про складності і особливості лікувального процесу.
· Двічі на тиждень проводяться заняття по арт-терапії  для відволікання уваги дітей від багатомісячного  тяжкого лікувального процесу.

 

 
· Також проводяться святкові заходи «Дня іменинника», дня Святого Миколая, Різдва, і навіть виставки робіт наших талановитих пацієнтів. Створено дитячий куточок – придбано меблі, книжки та іграшки.
· У відділенні онкогематології та в будинку дитини стартував проект лікарняної клоунади «Доктор Клоун». До дітей в лікарню щотижня приходять веселі клоуни та розважають їх в найважчі хвилини довгого лікування.
· За два роки в фонді сформувалася команда з 35 активних волонтерів, кожен з яких відповідає за свою маленькі ділянку роботи.

· найголовніше – на чужу біду відгукнулись тисячі мешканців області і міста, котрим небайдужа біда онкохворих дітей. Адже чужих дітей не буває. Це діти наших сусідів, з нашого двору, з нашої вулиці, з нашого міста. Вони – майбутнє України і нам не все одно, нам не байдуже!

 Проблеми благодійного фонду «Скарбниця Надії»

   Два останніх роки з часу заснування волонтерського руху вся діяльність фінансувалась за рахунок самих волонтерів. Та, нажаль,  можливості наших родин на даний момент вичерпані. Без допомоги нам буде вкрай важко продовжувати нашу діяльність.

 
Що потрібно для ефективної діяльності волонтерської організації?
 
Щомісячні потреби:
1. Орендна плата за офісне приміщення для роботи фонду, зборів волонтерів, зустрічі добродійників та людей, що цікавляться долею дітей та волонтерською діяльністю, для зберігання речей та ліків, що передаються у відділення -    750грн.
2. Оплата інтернету та зв’язку – 350грн.
3. Оплата роботи двом волонтерам – керівнику та бухгалтеру фонду. Попри те, щоволонтерство засноване на добровільній і безоплатній діяльності, ми гостро відчуваємо потребу у людях, які зможуть приділяти більше часу діяльності, ніж це є зараз. А зараз ми витрачаємо обідній або позаробочий час , при тому що кожен має, окрім роботи, родину і дітей. Потреби на мінімальну зарплату та виплату всіх податків для двох працівників -  3500грн.

В разі, якщо Ви з розумінням ставитесь до нашого прохання і готові допомагати організації волонтерів в їх діяльності, можете перераховувати кошти на вказаний нижче рахунок. Будемо вдячні за будь-яку допомогу:

 
Благодійний фонд «Скарбниця Надії»
Код ЄДРПОУ 37685693
Рахунок  26009336789200
Банк отримувача: АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу: Добровільна пожертва

 


Відповідальні особи за напрямки діяльності волонтерської організації та фонду
 
· Юлія Кутик    – голова правління благодійного фонду «Скарбниця Надії» - (097) 93 80 754.
·Олександр Петровський - волонтер, адміністратор сайту www.poryatunok.at.ua , засновник волонтерської організації, керівник ГО "Берегиня Рівненська" .
· Загалом організація нараховує 35 активних членів.

БФ «Скарбниця Надії» м.Рівне , вул.Д.Галицького 19, оф.519.

Якщо Ви бажаєте долучитися до волонтерської діяльності, зв`яжіться з нами через розділ контакти .

Онкогематологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні м.Рівне , вул. Київська 60 Тел. (0362)28-98-10  Зав. відділенням - Краков’ян Любов Іванівна

 Звернення до меценатів
 
   Волонтери громадської організації «Берегиня Рівненська» і благодійного фонду "Скарбниця Надії", що опікуються дітьми, котрі перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні, звертаються до громадськості Рівного з метою знайти меценатів готових фінансувати частину нашої діяльності (скачати опис проектів фонду). Попри те, що два останніх роки з часу заснування волонтерського руху вся діяльність фінансувалась за рахунок самих волонтерів, проблеми , які ми намагаємось вирішувати потребують значно більших фінансових витрат, ніж є можливості наших родин. Без Вашої допомоги нам буде вкрай важко допомагати нашим маленьким пацієнтам. Проблеми лікування онкохворих дітей не є особистими проблемами родин цих дітей, це проблеми громади і суспільства в цілому , і з ними може стикнутися будь-хто, незалежно від статусу і фінансової спроможності. В разі якщо Ви з розумінням ставитесь до нашого прохання і готові допомагати організації волонтерів та фонду в їх діяльності можете перераховувати кошти на рахунок , будемо вдячні за будь-яку допомогу:
 
Благодійний фонд «Скарбниця Надії»
Код ЄДРПОУ 37685693
Рахунок  26009336789200
Банк отримувача: АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу:
добровільна пожертва на статутну діяльність