A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Московець Тимофій

Тимофій Московець - що далі?
       Важка ситуація з маленьким Тимофієм склалася не вчора і навіть не позавчора. Ми сподівалися, ми чекали, ми молилися. Будь ласка, тільки не подумайте, що ця новина написана спересердя. Не менше двох тижнів я щоденно думаю, як розповісти Вам, наші дорогі помічники, про те, що відбувається з хлопчиком і його сім'єю.

       Все почалося з того, що в липні батьки Тимофійка перервали лікування на три тижні. Свою відмову від лікування вони пояснили тим, що довіряють життя своєї дитини тільки його лікуючому лікарю. Лікар йшла у відпустку і рідні хлопчика написали заяву про те, що вони переривають лікування. Після відпустки лікаря хлопчикові прокапали другий блок хімії. За результатами другого блоку на КТ видно, що пухлина в носоглотці практично не зменшилася. Головний дитячий гематолог України Світлана Борисівна Донська на консультації пояснила татові Тимофія, що втрачено багато часу, що попереду у хлопчика важке лікування. Вона призначила препарат Мабтера перед кожним блоком хімії і сказала, що на даний момент у дитини шанси перемогти хворобу максимум 25-30%.

        Тимофійку прокапали третій блок хімії. Читачі сайту напевно пам'ятають як важко, в борг збиралися гроші на покупку Мабтери. Дуже багато людей доклало зусиль для того, щоб дати хлопчикові можливість не втратити свій шанс.


       Тимофій повинен був заступити на четвертий блок хімії 10 вересня. Але хлопчика в лікарні немає. 7 вересня мама написала заяву про те, що вони знову переривають лікування, та забрала дитину додому. Причина все та ж - батьки відмовляються заступати хімію, так як лікар Тимофійка буде у відпустці з 17 вересня до 18 жовтня! Ніякі вмовляння ні лікуючого лікаря, ні завідуючого відділенням, ні волонтерів фонду не допомогли. Сьогодні в розмові з нашим лікарем, Світлана Борисівна підтвердила, що Тимофій втрачає останні шанси...

       Для чого я все це пишу так детально? По-перше, прошу вас молитися за Тимофія і його батьків. Я розумію, що їм зараз теж нелегко. По-друге, я пишу вам тому, що не можу замовчувати правду від людей, які неодноразово допомагали нашим дітям, і Тимофійку в тому ж числі. Правду не можна приховувати, якою б важкою вона не була. По-третє, пишу для того, щоб зізнатися, що я відчуваю себе абсолютно безпомічною. З одного боку - повторне переривання лікування і наше бажання припинити збір пожертвувань для хлопчика в зв'язку з тим, що у фонду та медперсоналу відділення виникало багато, м'яко кажучи, неприємних ситуацій з батьками хлопчика, а з іншого - життя маленького Тимофія і слова Спасителя про прощення : «Не кажу тобі до семи раз прощати, але до семидесяти по сім разів».


       У мене в душі ще жевріє надія, що якщо зараз купити Мабтеру для хлопчика і передзвонити батькам, повідомивши, що для лікування є всі ліки, то вони одумаються і приїдуть. Я не знаю. Знаю тільки те, що зараз на рахунку фонду зібрано 3800 грн., а для того, щоб придбати ліки потрібно 15600 грн. Ось така сумна арифметика.

       Будь ласка, допоможіть і моліться за Тимофійка та його батьків!Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Тимофія Московця

Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916
Категорія: Московець Тимофій | Додав: Anton (2012-09-13) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1386
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі