A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Ляшук Сашко

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Назві
       Дорогі читачі сайту, вам не передати словами, як же приємно дзвонити мамі дитини і чути в трубку «Ми вже вдома! Ми пройшли всі хімії! ». Такі слова я почула вчора від мами Сашка Ляшука!
       Коли я думаю про цього хлопчика, то у мене перед очима відразу з'являється картина, яка врізалася в пам'ять, - тато обіймає Сашу за голову, притискає сина до себе і завмирає на хвилинку. Скільки болю в очах старшого Олександра в ці кілька миттєвостей! Проходить кілька секунд, тато різко встає, вираз обличчя стає спокійним і зібраним і він вже вибігає з лікарні знову і знову шукати гроші, ліки, витратні матеріали. Не передати словами, як важливі для дитини такі кілька миттєвостей на руках у тата (тато Олександр приходив до лікарні до дружини і сина щоранку перед роботою)! Кілька хвилин з татом, а потім цілу добу з уважною мамою - і можна йти далі, до перемоги над хворобою. Як же важко усвідомлювати, що таких сімей у нас у відділенні одиниці...
       Цей хлопчик з першого дня у відділенні був особливим, виділявся серед всіх пацієнтів. У Саші на все є своя особиста думка. На одному з арт-занять хлопчик переконував усіх, що олівець «трав'яного кольору, бо така сама трава, а зелений колір не такий». І таких прикладів дуже багато. Головне слово, яке спливає в пам'яті, коли бачиш Олександрика- інтелігентність.
Читати далі...
Ляшук Сашко | Переглядів: 1241 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-07-04 | Коментарі (4)

   Передусім хочу подякувати всім читачам сайту за моральну підтримку. З моменту розміщення останніх новин про наше відділення, ми пройшли через важкий шлях і на цьому шляху люди підтримували нас дзвінками, листами, СМС-ками, коментарями на сайті. Завдяки Вам ми зрозуміли, що ми не одні і не боремося з вітряними млинами. У нас було безліч сумнівів з приводу того, чи варто було озвучувати в ЗМІ ситуацію із забезпеченням ліками відділення онкогематології. Адже після нашого виступу під удар потрапили лікарі та медсестри відділення. Саме на них звалились перевірки та погрози. Коли ситуація загострилася до межі, на наші усні прохання про допомогу у вирішенні конфлікту відреагував губернатор нашої області. Нам невідомо зміст розмови на закритій зустрічі лікарів і чиновників, але після нього всі перевірки припинилися.
Гаврилюк Максим | Переглядів: 4039 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2012-04-20 | Коментарі (0)

       У нашому відділенні вже два місяці лежить трирічний хлопчик Сашко. Зовні малюк дуже схожий на доброго гномика з казки - білявий, маленький і усміхнений. Коли я запитала у наших мам, що вони можуть сказати про Сашка, то від усіх почула в першу чергу те, що Саша дуже інтелігентний хлопчик. Так, так, саме слово «інтелігентний» звучить по відношенню до трирічного малюка!

Ляшук Сашко | Переглядів: 1650 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2011-11-24 | Коментарі (0)

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі