A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Гаврилюк Максим

Новини з відділення

   Передусім хочу подякувати всім читачам сайту за моральну підтримку. З моменту розміщення останніх новин про наше відділення, ми пройшли через важкий шлях і на цьому шляху люди підтримували нас дзвінками, листами, СМС-ками, коментарями на сайті. Завдяки Вам ми зрозуміли, що ми не одні і не боремося з вітряними млинами. У нас було безліч сумнівів з приводу того, чи варто було озвучувати в ЗМІ ситуацію із забезпеченням ліками відділення онкогематології. Адже після нашого виступу під удар потрапили лікарі та медсестри відділення. Саме на них звалились перевірки та погрози. Коли ситуація загострилася до межі, на наші усні прохання про допомогу у вирішенні конфлікту відреагував губернатор нашої області. Нам невідомо зміст розмови на закритій зустрічі лікарів і чиновників, але після нього всі перевірки припинилися. Зараз у нас все спокійно. Від імені волонтерів та лікарів відділення онкогематології ми висловлюємо слова подяки нашому губернатору за можливість продовжувати працювати в спокійному режимі. 

   Ми поки не досягли кінцевої мети наших виступів - не домоглися забезпечення ліками онкохворих дітей. Але вже зроблено величезний крок. На даний момент і чиновники, і керівництво лікарні визнають, що проблема є. Більше того, головний лікар лікарні озвучує реальну ситуацію на одному з провідних телеканалів країни. У великодій програмі «Подробиці тижня» на телеканалі Інтер він підтвердив, що на лікування однієї онкохворої дитини необхідно від 250 до 300 тисяч гривень і що батьки змушені звертатися за допомогою до небайдужих людей.

   Також від імені всіх мам нашого відділення висловлюю слова подяки телеканалу Інтер і особисто журналісту Руслану Ярмолюку. Спасибі Вам за добрий, щирий сюжет про щоденну боротьбу за життя в нашому відділенні!

   Ситуація з лікуванням дітей у нас більш-менш стабілізувалася. Більшість дітей проходять лікування за планом. Нажаль, у нас двоє нових дітей. Історія одного з новачків днями з'явиться на сайті. А поки новини про «старичків».

   Проходить третій протокол хіміотерапії Максим Гаврилюк. Ситуація відносно спокійна. Завдяки допомозі добрих людей у Максима є запас ліків на найближчий час.

   Також на третьому протоколі хімії Саша Ляшук. Ситуація теж спокійна.

   Максим Цихмиструк проходить другий протокол хімії. Лікування йде за планом, хлопчик добре відпочив вдома і зараз впевнено тримається.

  А ось Катруся Журик вже на четвертому протоколі хімії. Дівчинка дуже виросла, подорослішала. Поруч з малятком завжди зібраний, турботливий тато. Сподіваємося, що дуже скоро можна буде говорити про завершення основного лікування. Залишилось зовсім трішки.

   Поступово звикають до лікарні самі маленькі пацієнти відділення - Діма Ляшук і Сашко Мартинюк. Обидва хлопчики проходять перший протокол хімії. У Діми Ляшука вже готові результати на хромосомну помилку з лабораторії в Перербурзі. Слава Богу, побоювання лікарів не підтвердилися, у хлопчика звичайний лімфобластний лейкоз. Зараз всі ми чекаємо результатів такого ж аналізу в Сашка Мартинюка. Батьки Діми і Саші дякують авіакомпанії "Аеросвіт" і волонтеру Оксані Воєводіній за надані величезні знижки на авіаквитки до Петербурга за програмою «Милі надії» і Марину з Києва за оплату вартості квитків. Спасибі Вам!

   Продовжує лікування Толік Терещук. У хлопчика несподівано впали аналізи, йому довелося вводити еповітан і Нейпоген. Нам вдалося купити темонат на квітень, але вже в травні потрібно купувати наступну упаковку ліків. На даний момент грошей немає. До 28 травня потрібно зібрати 12 000 гривень. Будь ласка, допоможіть!

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Анатолія Терещука

   Проходить курс опромінення Дмитрик Тарчевський. Настрій в загальному хороший. Малюк також добре відпочив вдома. 

   Заступив на черговий блок хімії Максимко Гордійчук. Перед цим блоком малюк пройшов МРТ. Результати лікування поки не дуже хороші. Пухлина відреагувала на лікування, вона зменшилася на 30%, але в організмі хлопчика є метастази в легенях. Будемо молити Господа про зцілення Максимка. Допомога потрібна. Ще не розміщуємо окремої новини про хлопчика, оскільки ще немає списку ліків. 

Реквізити для надання допомоги 
БФ "Скарбниця Надії" 
ОКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва для Максима Гордійчука 

   З понеділка заступає четвертий блок протирецидивної хімії Яна Костюкевич. Настрій у дівчинки хороший. Всі ми сподіваємося на краще. Після виходу в ефир сюжету на телеканалі Інтер на картку мами надійшло 22 000 гривень однією сумою. Величезне дякую невідомому жертводавцю з Донецька! 

Реквізити для допомоги пацієнтам онкогематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні 
БФ "Скарбниця Надії" 
ОКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва 

Мар'яна Рева 
098 45 26 916

Категорія: Гаврилюк Максим | Додав: Саша (2012-04-20) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 3995
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі