A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Яремкевич Яна

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Назві

 

  Так, саме чотири дитини завершили основне лікування і поїхали додому! Не вірите? Ось вони, наші герої:
   Маргарита Шурук пройшла операцію з видалення пухлини головного мозку, опромінення і курси хіміотерапії з Темодалом. Зараз дівчинка почуває себе добре, величезне спасибі лікарям, яким вдалося поставити Маргариту на ноги. Спасибі жертводавцям, які допомогли нам купувати дорогий Темодал на всі курси лікування. Було дуже важко, особливо у фінансовому плані, але завдяки вам Маргарита своєчасно приймала хімію.
   Яночка Яремкевич також вже вдома. Дівчинка починала лікування в Охмадиті з четвертої стадії лімфоми, продовжувала лікування вже в Рівному. Протягом усього лікування було дуже важко, дівчинка постійно «обвалювалася» по аналізах, температурила, була блідою і млявою. Читати далі...

Коваль Олександр | Переглядів: 1294 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-10-28 | Коментарі (0)

   Маленька Яна успішно завершила всі протоколи хіміотерапії та заступила на курс опромінення на лінійному прискорювачі. На жаль, загальний стан дівчинки не дуже добрий. З перших днів опромінення у малечі впали показники лейкоцитів і піднялися печінкові проби. Дівчинці призначили аналізи на гепатит. Сподіваємося, що печінка Яночки поводиться погано після перенесеної хімії, а не через гепатит. Надіємось на краще. 
   Зараз Яні потрібно швидко підняти аналізи і продовжити курс опромінення. Вже більше місяця пройшло з тих пір, коли у нашому відділенні закінчилися колонієстимулюючі фактори, придбані з державних закупівель. Батьки і фонд закуповують препарати для підняття аналізів по мірі можливості, а така можливість є далеко не завжди.
Читати далі...

Яремкевич Яна | Переглядів: 883 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-05-20 | Коментарі (0)

   Нашій Яночці знову потрібна допомога. Після розміщення попередньої новини на рахунок фонду прийшло 725 гривень для дівчинки. Спасибі величезне за допомогу всім жертводавцям! Зібраних грошей вистачило на один флакон Грастиму.
   Якось непомітно для нас Яночка майже дісталася до завершення основного лікування. Попереду у малечі всього одна хімія з Цитозаром. Далі курс опромінення на лінійному прискорювачі і підтримуюча хімія вдома. На сьогоднішній день Яні терміново потрібна допомога. Після хімії у дівчинки дуже низькі аналізи, лейкоцити всього 0,4. Дівчинці потрібно купити 2 флакона Флуконазола і 5 флаконів Грастиму. Читати далі...

Яремкевич Яна | Переглядів: 1029 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-04-22 | Коментарі (0)

   Вони такі різні - Любочка Вашкевич і Яночка Яремкевич. Тільки прізвища трошки схожі і лежать вони в одному онкологічному відділенні. 

   Про Любу можна розповідати годинами. Жвава, життєрадісна, бойова. Іноді дуже сумна, іноді заплакана, часом майже щаслива. Вона набагато дорослішим свого віку, сама спілкується з лікарями, сама дзвонить волонтерам, сама ходить до лабораторії за аналізами. Навіть після ампутації ноги ця світла дівчинка не розучилася посміхатися і радіти життю. Часом приходить смуток, хандра, але загалом Люба тримається як великий боєць! Часто мені здається, що вона і не лежить зовсім в онкогематології, а так, зайшла на хвилинку. Ну не може людина капати хімію і в той же час посміхатися, базікати про все на світі, показувати нову футболку, читати складні медичні книжки, мріяти про дорогуще авто BMW! 
   Про Яну я, на превеликий мій сором, не знаю майже нічого. Маленька перелякана дівчинка. Поговорити і познайомитися нам ніяк не вдається. Яночка або спить, або обережно визирає з-за спини бабусі. Читати далі...

Вашкевич Любов | Переглядів: 1335 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-04-14 | Коментарі (0)

   Маленькій Яночці Яремкевич всього два з половиною рочки. Вже більше ніж пів-року малеча бореться з Т-лінійною лімфобластною лімфомою 4 стадії. Ми мало знаємо про дівчинку, так як перші два протоколи хіміотерапії Яночка проходила у відділенні інтенсивної хіміотерапії в Охмадиті. На початку січня дівчинку перевели у відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні дл подальшого лікування. Дівчинка лежить з бабусею, мама вдома доглядає за молодшою дитиною, тато працює охоронцем вахтовим методом (20 діб на роботі, 20 вдома).
   Познайомитися ближче нам поки не вдалося, так як дівчинка при вигляді чужих людей відразу починає плакати, а бабуся не може її залишити одну в палаті ні на хвилину. На жаль, хіміотерапію довелося перервати, у дівчинки серйозні проблеми з легенями. У Яни вже взяли аналізи на наявність грибкового ураження, зробили бронхоскопію, а також взяли на специфічні аналізи рідину з легенів (рідина відправлятимуть на аналіз до Німеччини). Читати далі...
Яремкевич Яна | Переглядів: 1249 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-02-10 | Коментарі (0)

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі