A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Вашкевич Любов

Двом нашим дівчаткам терміново потрібна допомога

   Вони такі різні - Любочка Вашкевич і Яночка Яремкевич. Тільки прізвища трошки схожі і лежать вони в одному онкологічному відділенні. 

   Про Любу можна розповідати годинами. Жвава, життєрадісна, бойова. Іноді дуже сумна, іноді заплакана, часом майже щаслива. Вона набагато дорослішим свого віку, сама спілкується з лікарями, сама дзвонить волонтерам, сама ходить до лабораторії за аналізами. Навіть після ампутації ноги ця світла дівчинка не розучилася посміхатися і радіти життю. Часом приходить смуток, хандра, але загалом Люба тримається як великий боєць! Часто мені здається, що вона і не лежить зовсім в онкогематології, а так, зайшла на хвилинку. Ну не може людина капати хімію і в той же час посміхатися, базікати про все на світі, показувати нову футболку, читати складні медичні книжки, мріяти про дорогуще авто BMW! 

   Про Яну я, на превеликий мій сором, не знаю майже нічого. Маленька перелякана дівчинка. Поговорити і познайомитися нам ніяк не вдається. Яночка або спить, або обережно визирає з-за спини бабусі. Я кожен раз боюся налякати дівчинку і намагаюся чим скоріше піти, щоб не потривожити нестійкий спокій. Яна лежить у палаті із ще однією маленькою дівчинкою Сашенькою Синяк. Подружки плачуть по черзі, сплять теж по черзі, бабуся Яни і мама Саші виглядають дуже втомленими, вони цінують кожну хвилинку спокою. У них в палаті боїшся поворухнутися, не те що сказати зайве слово. 

   Сьогодні нашим дівчатам терміново потрібна допомога. Обидві вони «обвалилися» по аналізах. Любі прокапали першу хімію після операції з видалення метастазів з легень. Операція була важка, одночасно на двох легенях, дівчинка довго відходила. Як тільки Люба трішки одужала, їй прокапали в Інституті раку блок хімії. Зараз дівчинка вже у нас в гематології, їй потрібно заступати на наступну хімію, але аналізи поки не дозволяють. Допомога потрібна терміново.

   Яна пройшла чергову хімію. Аналізи теж впали. 

   Минулого тижня в нашому відділенні використовували останні флакони Граноциду з державних закупівель 2013 року. Це означає, що для кожної дитини з відділення потрібно буде купувати ліки, які піднімають аналізи після хімії (Грастим, ТеваГрастим, Граноцид або Нейпоген). Мені не хочеться писати слова «катастрофа», але враховуючи ціни на подібні препарати, іншого слова підібрати я не можу. 

   І Любі, і Яні потрібно як мінімум по два флакони Грастиму, ціна одного флакона 801 грн. Разом, нам потрібно по 1602 грн. для кожної дівчинки. Допомога потрібна «на вчора». Різниця тільки в тому, що маленькій Яні можливо буде достатньо двох флаконів препарату, а Любі потрібно буде купувати ще кілька флаконів додатково. 
Допоможіть!


Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Категорія: Вашкевич Любов | Додав: Anton (2014-04-14) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1285
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі