A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Синяк Олександра

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Назві

   Маленька Сашенька раптово померла. Я бачила вчора дівчинку, вона була виснажена після хімії. Ще в суботу дівчинка бігала і посміхалася, а вчора аналізи впали до критичного рівня. Сьогодні вранці    Сашу перевели в реанімацію. Пів-години тому дівчинки не стало. 
Тиха, сором`язлива дівчинка дуже важко звикала до лікарні навіть порівняно з іншими дітьми. Мама і тато намагалися зробити все можливе, щоб допомогти своїй єдиній дитині. Лікування проходило дуже важко, постійно виникали якісь ускладнення. Зараз дівчинці вже не боляче і не страшно. Сил батькам.

Синяк Олександра | Переглядів: 1038 | Дата: 2014-08-20 | Коментарі (1)

   Маленька Сашунька завершила перший протокол лікування. Дівчинка проходить високодозовані протоколи хіміотерапії, оскільки ремісія була досягнута тільки на 33 день лікування. Лікування йде дуже важко, після кожного введення хімії у дівчинки з'являються ускладнення. Під час першого протоколу у малечі були проблеми з кишечником, з підшлунковою залозою, з легенями, стоматит.
  Зараз Саша відпочиває вдома, у неї перерва в лікуванні перед наступним протоколом хімії. Враховуючи те, що у дівчинки попереду ще три довгих протоколи хіміотерапії, лікарі підняли питання про необхідність поставити дівчинці венозний порт. У кількох дітей у нашому відділенні встановлено такий порт. Дитину не мучать постійно з постановкою периферичних або підключичних катетерів, порт встановлюється один раз на кілька місяців. Через такий порт дитині вводять всі необхідні ліки, а також можуть брати кров на аналізи, що теж дуже важливо, адже медсестрам доводиться травмувати дитину кожен раз, коли потрібно зібрати кров. Читати далі...

Синяк Олександра | Переглядів: 1388 | Author: Мар'яна Рева | Дата: 2014-05-12 | Коментарі (0)

   Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу для Саши! На даний час борг перед аптекою погашено. Дякуємо вам за те, що ви з нами!
   Сашенька Синяк перебуває у відділенні онкогематології з кінця грудня. Дворічна дівчинка восени перенесла пневмонію. Лікування проходило важко. Через кілька днів після виписки у малечі знову підвищилась температура, крім цього вона почала скаржитись на сильні болі в ногах. Батьки забили на сполох, звернулись до лікарів. Тоді, як грім пролунав діагноз: гострий лейкоз.
   Весела і активна до хвороби дівчинка важко переносить лікування. Дворічній дитині вкрай складно пояснити безліч медичних неприємних процедур. Саша з острахом дивиться на кожну нову людину, яка заходить до них в палату. Трохи відволікається дівчинка за улюбленим заняттям – складанням пазлів та конструкторів. Та оченята цієї дитинки зовсім не посміхаються.
   Саша – єдина дитина у батьків. Мама знаходиться в декретній відпустці - працює в сім'ї лише тато. До цього часу ми не звертались з проханням про допомогу для Сашеньки. У відділенні ще були майже всі необхідні для дівчинки ліки. І ось сьогодні ми звертаємось до вас по допомогу. Як і багато інших дітей у відділенні, дівчинка потребує лікування грибка. Для цього Саші терміново потрібно вводити дороговартісний Кансідас. Читати далі...
Синяк Олександра | Переглядів: 1423 | Author: Юлія Кутик | Дата: 2014-03-17 | Коментарі (0)

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі