A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Синяк Олександра

Сашуні Синяк потрібен венозний порт

   Маленька Сашунька завершила перший протокол лікування. Дівчинка проходить високодозовані протоколи хіміотерапії, оскільки ремісія була досягнута тільки на 33 день лікування. Лікування йде дуже важко, після кожного введення хімії у дівчинки з'являються ускладнення. Під час першого протоколу у малечі були проблеми з кишечником, з підшлунковою залозою, з легенями, стоматит.

  Зараз Саша відпочиває вдома, у неї перерва в лікуванні перед наступним протоколом хімії. Враховуючи те, що у дівчинки попереду ще три довгих протоколи хіміотерапії, лікарі підняли питання про необхідність поставити дівчинці венозний порт. У кількох дітей у нашому відділенні встановлено такий порт. Дитину не мучать постійно з постановкою периферичних або підключичних катетерів, порт встановлюється один раз на кілька місяців. Через такий порт дитині вводять всі необхідні ліки, а також можуть брати кров на аналізи, що теж дуже важливо, адже медсестрам доводиться травмувати дитину кожен раз, коли потрібно зібрати кров.

   Ми просимо добрих людей допомогти купити венозний порт для Сашеньки. У комплекті до порту відразу необхідно купити спеціальні голки. Одну голку встановлюють на п'ять днів. Якщо дитина їде додому або лікарі не планують капати ліки, то голку витягають.

   Допоможіть зібрати 6550 гривень на порт і десять голок. Якщо все буде добре, і ми зможемо в найближчі дні купити порт, то Саша заступить на другий протокол хіміотерапії вже без проблем з постійною перестановкою периферичних і підключичних катетерів. Сашуньці не потрібно буде з жахом в очах чекати своєї черги під маніпуляційним кабінетом. Не потрібно буде мамі думати - прослужить чергова підключичка тиждень, чи протримається місяць. Не потрібно буде лікарям при кожному встановленні підключичного катетера давати Саші загальний наркоз. Повірте, що це дуже-дуже багато.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Синяк Олександри

Категорія: Синяк Олександра | Додав: Anton (2014-05-12) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1390
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі