A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Ляшук Сашко

Ляшук Олександр


       У нашому відділенні вже два місяці лежить трирічний хлопчик Сашко. Зовні малюк дуже схожий на доброго гномика з казки - білявий, маленький і усміхнений. Коли я запитала у наших мам, що вони можуть сказати про Сашка, то від усіх почула в першу чергу те, що Саша дуже інтелігентний хлопчик. Так, так, саме слово «інтелігентний» звучить по відношенню до трирічного малюка! Дивно, але це дійсно так. Витончені манери, ввічливе звернення, щира усмішка - це перше, на що звертаєш увагу при знайомстві з Сашком. А познайомившись ближче, розумієш, що Сашко такий не лише зовні, але і глибоко в душі. Він ніколи не забирає іграшки в інших дітей, він вміє знайти спільну мову і грати разом з усіма. Хлопчик до всіх звертається тільки на «Ви». На все у Сашка є своя власна думка, причому думка обґрунтована і аргументована. З хлопчиком можна балакати про все на світі, він може підтримати розмову на будь-яку тему. З перших слів ти розумієш, що ця дитина не тільки добре вихована, але й дуже розвинена.

        У малюка є маленьке хобі, він колекціонує моделі машинок та іграшки від кіндер-сюрпризу. Олександрик може годинами розкладати іграшки, сортувати їх і розповідати про них. У палаті в хлопчика вже зібралася ціла коробка маленьких цяцьок і він всім з задоволенням показує своє багатство.

        Практично з першого дня в лікарні Сашко активно включився у творчі заняття. За два місяці він не пропустив жодного заняття, навіть коли малюк не може вийти в коридор, мама обов'язково бере матеріали і вони майструють в палаті. І на творчих заняттях Олександрик висловлює свій особливий характер. Дуже часто він на початку заняття говорить «А я буду робити не так як усі дітки. Я хочу зробити по-іншому!». При цьому Сашу не можна назвати примхливим або вередливим. Батьки виховують сина в суворих рамках, але в межах цих рамок відносяться до нього, як до дорослої людини і дають повну свободу дій.

        Ось такий дивовижний хлопчик живе в нашому місті. І все б добре, якби не лейкоз. Ходіння по лікарнях, як у більшості діток з лейкозом, почалося з банальної застуди. А далі... Не хочеться переказувати все те, що на цьому сайті є в кожній історії - онкологічний діагноз, сльози, шок, відчай. Вже на наступний день після постановки діагнозу батьки хлопчика були не розгубленими, а зібраними, не заплаканими, а усміхненими. Саме в той день я почула від них «Нам не можна розкисати, нам потрібно боротися». Мама і тато Сашка з усіх сил намагаються стати правою рукою лікуючого лікаря, чітко виконують всі рекомендації.

        На жаль, Саша важко проходить перший протокол. Найбільше хлопчика змучив стоматит і герпес. Малюк практично нічого не може їсти. Але навіть у такій ситуації Сашко не вередує. Відразу помітно, що він повністю довірився батькам і лікарям і розуміє, що зараз йому потрібно терпіти і ще раз терпіти.

        Два місяці батьки хлопчика не зверталися по допомогу, намагалися своїми силами лікувати сина. Але вчора стало відомо, що їм терміново потрібна наша підтримка. У Сашка алергія на L-аспарагіназу. У понеділок замість цього препарату хлопчикові потрібно вводити Онкаспар. Вартість одного флакона Онкаспару 20600 гривень. Це величезна сума, батьки самі не зможуть купити ліки. Зараз у тата є 4000 гривень, потрібно зібрати ще 16600 гривень. Допомога потрібна терміново! Відкладати хімію не можна ні на день, наслідки можуть бути незворотними! Будь ласка, допоможіть!

Адреса: м. Рівне, вул. Дворецька, 35 / 1.

Телефони
Тато Ляшук Олександр 050-67-46-807
Мама Ляшук Наталія 068-190-56-86
Волонтер Мар'яна Рева 098-45-26-916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Ляшука Олександра
Категорія: Ляшук Сашко | Додав: Anton (2011-11-24) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1609 | Теги: Новини Рівного «Скарбниця Надії»
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі