A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Токарський Денис

Допоможіть Денису!
Іноді буває, що потрібно написати чергове прохання про допомогу для дитини, але я не знаю, що писати. Потрібні слова не приходять в голову, не лягають в зв’язні речення. Зараз у мене така ж ситуація з Дениском Токарським. Стільки слів вже було написано про хлопчика, стільки людей неодноразово допомагали малюку. Дякую всім вам за допомогу! Зараз Денису знову потрібна допомога і я не можу підібрати слова, щоб висловити, наскільки цьому маленькому бійцеві необхідна сьогодні ваша підтримка!

Більшість наших діток з нефробластомою проходять післяопераційні курси хіміотерапії за 8-9 місяців. У Дениска цей шлях затягнувся вже на 14 місяців. Повільно-повільно малюк рухається від хімії до хімії. Під час лікування у хлопчика не було, якщо можна так сказати, критичних проблем зі здоров'ям, але після кожної хімії Дениско зупинявся то через вітрянку, то через проблеми з серцем, і звичайно ж з-за «обвалів» аналізів.

16 вересня Денис повинен заступити на останню, дванадцяту хімію. Але аналізи поки не дозволяють продовжити лікування. Малюк перебуває у лікарні день за днем «вхолосту», мама не може купити ні одного флакона Грастиму. На ліки немає грошей. Зараз хлопчику терміново потрібен Грастим, потрібно як мінімум 4 флакона ліків, в грошовому еквіваленті це 3200 гривень. На рахунку фонду зараз 327 гривень, цього не вистачить навіть на один флакон.

Будь ласка, допоможіть Денису!

Телефони
Мама Наташа 097 79 34 737
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк", м. Харків
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Токарського Дениса
Категорія: Токарський Денис | Додав: Anton (2011-09-14) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1285 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 shalom_danislav  
0
Шалом!Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!Радість в Господі, сила наша!Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.(Матф.5: 4)Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!У Тебе всі часи і терміни!Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі