A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Климук Наташа

Новини про Климук Наташу

12-річна Наталя в онкогематологічному відділенні Рівненській обласній лікарні перебуває з травня 2011 року. На останній дзвоник у 6 класі вона піти не зможе, адже лікування з діагнозом пухлина герміногенних Mts з метастазами тривале, важке і, зрозуміло, витратне. Про шкільну лінійку вона може тільки мріяти. З вікна лікарні ця спокійна і мила дівчинка може тільки спостерігати, як кольорове життя проходить мимо. В лікарні ж тільки чорно-білі фарби: уколи, крапельниці, плач і біль втрати. Зате настрій лікарів, мужність батьків, допомога волонтерів надихає і самих діток боротись за життя. Іноді навпаки – дітки усім задають настрій: ми переможемо хворобу! І вони дійсно не здаються. Не зважаючи ні на безсердечність деяких черствих душ, ні на відсутність так потрібної донорської крові, ні на безгрошів’я, яке спіткає практично усіх хворих у цьому відділенні…
Сім’я скромна і невимоглива – мама розповідає, що слід їхати до Києва і тільки ненароком згадує за гроші. Точніше – про їх повну відсутність. Отож нині Наталка з мамою готуються капати чергову хімію, а потім планують їхати в лікарню до столиці на консультацію щодо подальшого лікування. Після останньої публікації про біду у їх родині мамі на карточку надійшло 2 000 грн., які вони використали на купівлю термінових ліків. Наталці для продовження лікування дуже треба гроші на препарат Грастим. Їй необхідно придбати 2 упаковки цих ліків, кожна з яких коштує 750 грн. Ні в кого із батьків відділення немає зараз Грастима, щоб вони віддали його Наталі (взаємодопомога вражає!), тому…доводиться в черговий раз звертатись до не байдужих людей. Просимо Вас зглянутись на горе небагатої родини з Корецького району, допоможіть їм назбирати кошти на купівлю ліків. У Наташі після кожної хімії дуже падають аналізи і в перервах між хіміями дівчинці майже щодня повинні вводитии Грастим. Без нього страшно подумати що може бути. Ми надіємось на Ваші добрі серця, на чуйність душ і на Бога.
Писати про Наталю справді тяжко тому, що для того, щоб зрозуміти дівчинку, необхідно побачити її внутрішній світ, який глибший і набагато цікавіший ніж, той який ми бачимо зовні. Цей спокій, тиша, мила усмішка говорять більше, ніж слова, які вона промовляє. Вона відповідає на всі запитання, але говорить не більше, ніж це необхідно. «У четвер приїде тато, попрошу, щоб привіз відео, можна буде подивитись фільми про світ тварин» або «якби могла бігати, то люблю це робити, просто зараз не можу».
Найбільше дівчинка любить математику, але ж у зв’язку з хворобою до школи ходити поки не могла, а вчителі не приходили. «Це ж село, у всіх робота, - каже дівчинка, - і мені вдома потрібно допомагати. А вдома менша сестричка Катруся, яка зараз практично сама, бо тато на роботі у сусідньому містечку працює у підприємця, роблять паркани і плитку. В мами роботи немає, люди їдуть на роботу хто в Київ, а хто і далі, бо в селі колгосп і той зруйнований».
Ми всі сподіваємось на допомогу для Наталки, бо цей тягар, що впав на її сім’ю, вони самі не в змозі понести, тому що обставини виявились складнішими. Ми маємо велику нагоду допомогти Наталочці повернутись до повноцінного життя і віддати іншим те, що дівчинка має в собі: доброту, скромність, невимогливість і жертовність. Повільно, але впевнено вона йде до своєї мети – піднімати аналізи, капати хімію і на завжди попрощатись з онкохворобою. Давай згуртуємо наші зусилля – зберемо кошти на ліки!
Реквізити для надання допомоги
У відділеннях Приватбанку Поповнення картки № 6762 4620 5387 6345
У відділеннях інших банків ПАТ КБ Приватбанк
Р / р № 29244825509100 МФО 305299 / ЄДРПОУ 14360570
Благодійна допомога; Для поповнення картки 6762 4620 5387 6345; Климук Людмила Вікторівна; ІПН 282970278
Телефони: Мама Климук Людмила 097 23 59 929
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916
Категорія: Климук Наташа | Додав: Редько (2011-05-25) | Автор: Інна Макарова, Аліна Михальчіна
Переглядів: 1146
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі