A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Климук Наташа

Климук Наташа - історія.

  Климук Наташа Знайомтеся, це Наташа Климук. Вона дуже мила, тиха і скромна дівчина. Наташа народилася в селі Крилів Корецького району Рівненської області. Зараз Наташі 12 років. Що значить переживати за здоров'я дитини, мама Наталки знає не з чуток. У пологовому будинку в перші дні у Наташі проявилися ознаки стафілококової інфекції. Дівчинка плакала день і ніч. Через кілька днів вже вдома у дівчинки в нижній частині живота з'явилася маленька пухлина, приїхав лікар, видавив пухлину, обробив зеленкою і сказав, що немає нічого страшного. Але протягом чотирьох місяців маля все одно постійно плакало, не дивлячись на лікування. Потім, слава Богу, дівчинці стало краще. Життя сім'ї увійшло в спокійне русло. Тато Наташі працював, а мама через два роки народила ще одну дівчинку. З першого класу Наташа добре вчиться. У минулому році вона пішла до шостого класу. Вчителі хвалять старанну ученицю, вона бере участь у шкільних заходах, читає багато книжок. А ще Наталка дуже любить допомагати меншій сестричці з домашніми завданнями. Але в жовтні у Наташі піднялася температура. У дівчинки почав хворіти спочатку шлунок, а потім і низ живота. За кілька днів живіт збільшився в розмірах і 1 листопада 2010 батьки вже обстежили Наташу в діагностичному центрі. Діагноз - пухлина герміногенних Mts з метастазами. Мама і тато не могли повірити, невже та маленька пухлина, з тієї ж сторони почала зростати через 12 років? Батьки відразу поїхали до Києва і поки дівчинку готували до операції, мама помічала, що живіт Наташі збільшується щодня. 15 листопада дівчинку прооперували. Наташа важко перенесла операцію. Вона була дуже ослаблена і лікарі змогли видалити пухлину тільки з одного боку. Зараз Наташа проходить хімію в Рівному. Вона повинна пройти три курси хіміотерапії і знову їхати до Києва на обстеження. Можливо попереду дівчинку чекає ще одна операція.
  Зараз Наташі дуже потрібна підтримка. Перш за все потрібні молитви. Прошу Вас, моліться за отр. Наталю. Для продовження лікування потрібні гроші. Сказати, що ця сім'я потребує матеріальної підтримки - не сказати нічого. Зараз батьки лікують доньку в борг. Минулого тижня у дівчинки впали аналізи і мамі ледь вдалося купити три ампули Грастиму. Кілька днів тому Грастим вже позичили в іншої мами у відділенні. Мене щоразу вражає цей дух взаємодопомоги. Мами в відділенні, не замислюючись ні на секунду, віддають свої ліки. Навіть коли вони чують «Я не знаю, коли віддам», все одно віддають, не заглядаючи у завтрашній день.
  Будь ласка, допоможіть Наташі вистояти. Їй зараз дуже потрібна допомога. Без Вашої підтримки цій тендітній дівчинці буде дуже важко продовжити лікування. Її батьки сподіваються на Бога, вони вірять, що Господь розташує серця людей і добрі люди допоможуть Наташі одужати.
 Реквізити для надання допомоги
 У відділеннях Приватбанку Поповнення картки № 6762 4620 5387 6345
 У відділеннях інших банків ПАТ КБ Приватбанк
 Р / р № 29244825509100
 МФО 305299 / ЄДРПОУ 14360570
 Благодійна допомога; Для поповнення картки 6762 4620 5387 6345; Климук Людмила Вікторівна; ІПН 282970278
 Телефони: Мама Климук Людмила 097 23 59 929
 Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916
 
Категорія: Климук Наташа | Додав: Volonter (2011-03-05) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1649
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі