A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Журик Катруся

Катруся вдома!


       Наша Катруся Журик вже три тижні відпочиває вдома. Дівчинка приїжджала на КТ, результати обстеження хороші, нічого не викликає занепокоєння у лікарів. Катя ще на протязі довгого часу буде приймати підтримуючу хімію Пурі-нетол і протигрибковий препарат Віфенд в таблетках, але основне лікування лейкозу вже позаду.

       Сьогодні ми дякуємо всім, хто допомагав Каті впродовж майже двох років лікування. Навіть у найважчих ситуаціях ми знали, що ви поруч. Ви не залишали Катрусю без допомоги жодного дня. Зараз вже неможливо точно порахувати, скільки грошей було витрачено на лікування Каті. Тато каже, що добрі люди пожертвували не менше 500 тисяч гривень. Чотири протоколи високодозованої хіміотерапії, курс опромінення і два рази важка боротьба з грибком - кожен день цього довгого шляху ми відчували вашу підтримку. Катя все витримала і повернулася додому. У тому, що Катя зараз посміхається, величезна заслуга лікуючого лікаря, завідувача відділення онкогематології Любов Іванівни Краков'ян, всіх медсестер нашого відділення, багатьох жертводавців і волонтерів. Спасибі вам за вашу самовіддану роботу і щиру допомогу, за ваші відкриті серця!

       Левову частку допомоги Каті надали жителі рідного міста Кузнецовськ. Спасибі всім жителям і волонтерам Кузнецовська. Також висловлюємо величезну подяку депутатам Кузнецовської міськради за неодноразову допомогу Каті. Величезне спасибі також благодійний фондам - фонд допомоги Дітям Чорнобиля, фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», фонд «Крила Надії» - за придбання препарату Кансідас.

       Ви знаєте, у мене з'явилася мрія. Років через 20 приїхати з величезним букетом на весілля красуні Катерини і ще раз на весь світ подякувати всім Вам за допомогу. І, на пару хвилин сховавшись в тихому куточку, розповісти дорослій Каті про її скромного, тихого батька, який на протязі майже двох років, день і ніч, був поряд з донечкою. І навіть на межі втоми, а іноді й відчаю, коли медсестри у відділенні радили поїхати додому, відпочити хоч кілька днів, повторював лише одне: «Приїхали разом, і поїдемо разом». Я вірю, що моя мрія збудеться. Дуже багато людей віддали частинку свого серця, щоб вона збулася.

Категорія: Журик Катруся | Додав: Anton (2012-08-20) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1504 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Крістіна  
1
Стаття розчулила до сліз!!!! Дай Бог, щоб усі хворі дітки скоріше видужували і радували своїх близьких!!! У цих дітей є найголовніше-жага до життя!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі