A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Затірка Андрій

Допоможіть Андрієві Затірці!

   В 15-річного Андрія Затірки з Кузнецовська біда. Хвороба не відступила. Недуга знову проявила себе, уразивши легені. Зараз Андрій в лікарні, він проходить перший курс протирецидивної хімії. Не дивлячись на те, що хлопець досить сором’язливий, він завжди привітний до відвідувачів та намагається зустріти всіх з хорошим настроєм. В лікарні Андрій багато читає, улюблені його книжки - історичні та фантастика. Зараз наш герой читає велику історичну енциклопедію «Вони змінили світ». Хто знає, можливо про цього хлопця колись теж напишуть подібну книгу, адже в нього вже зараз є всі необхідні риси, щоб змінити світ – оптимізм, стійкість характеру, віра в свої сили та непереборне бажання подолати хворобу. Хлопець мріє стати лікарем і прикладає до здійснення своєї мрії всі зусилля. Попередній навчальний рік Андрій паралельно з лікуванням не залишав навчання в школі, він вперто опановував програму за 9 клас, навчаючись з вчителями по індивідуальному графіку дома. Навчання було настільки серйозним, що хлопець зараз порівнює його з репетиторством по всім предметам. Навіть якщо деякі уроки не вдавалося провести вчасно через поїздки на хімію в Рівне, то вчителі і Андрій все одно намагалися все наздогнати.

   Попереду в Андрія три важкі блоки протирецидивної хіміотерапії у Рівному та ауто-пересадка кісткового мозку в столичній лікарні Охматдит. Лікування насправді дуже важке і тут важлива кожна дрібничка. Важливо вчасно купити ліки, вчасно пройти обстеження, вчасно обстежити донорів і перелити донорську кров. Ми не можемо назвати навіть приблизну суму, яка знадобиться батькам Андрія, щоб врятувати свою єдину дитину. Знаємо тільки, що батьки попередніх дітей, які проходили ауто-ТКМ, витрачали від 70 до 100 тисяч гривень. Якщо лікування буде йти по запланованому графіку, то Андрій має бути в Києві в середині вересня. Вартість лікування дуже велика і для батьків хлопця абсолютно непідйомна, адже вони вже витралити багато коштів на попереднє лікування. Ми просимо всіх жителів Рівненської області і особливо рідного для хлопця міста Кузнецовська відгукнутися на це прохання про допомогу.
 
   Жителям Кузнецовська вже двічі вдавалося практично неможливе – зібрати величезні кошти на лікування Катрусі Журик та Олександра Фотенюка. Обидві дитини зараз вдома, почувають себе добре і повернулися до повноцінного життя. Катруся допомагає мамі доглядати меншу сестричку, а Саша з хорошими результатами здав ЗНО і зараз подає документи на вступ до ВНЗу. Зараз ми знову змушені звертатися до вас за допомогою. Життя молодого хлопця наразі напряму залежить від того, чи будуть зібрані необхідні кошти на трансплантацію.

 

Контакти: 

Мама Денисюк Людмила 

Координатор Рева Мар'яна 098 45 26 916 

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії" 

ОКПО 37685693 

26009336789200 

АТ "УкрСиббанк" 

МФО 351005 

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Затірки Андрія 

 

Найменування банку: ПАТ КБ «Приватбанк» 

№ рахунку: 2924 4825 5091 00 

МФО: 305299 

ЄДРПОУ: 14360570 

Призначення платежу: Для зарахування на карту № 4627 0812 0509 1650, Затірка Олег Сергійович, благодійна допомога на лікування дитини.
Категорія: Затірка Андрій | Додав: Anton (2013-07-21) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1367
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі