A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Занько Софія

Софійка Занько
   Розповідь мами:

   Моя донечка Занько Софія зявилась на світ 21 грудня 2011 року здоровою дівчинкою з нормальною вагою та зростом. Перші 7 місяців гарненько росла, набирала вагу, навіть перебирала норму. У липні 2012 року ми потрапили в інфекційне відділення міста Дубно Рівненської області. У Софійки була висока температура, яку тиждень часу не могли збити лікарі до норми. Через 3 дні після виписки, я помітила, що Софієчка не бачить на праве очко, в неї утворилась ніби порожнинка у зрачку. Ми звернулися до обласного офтальмолога у Рівному, і він направив нас до Одеси в Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. Філатової. Лікарі запідозрили ретинобластому правого ока – це злоякісна пухлина сітківки ока. І на жаль, діагноз підтвердився. А після повного обстеження – виявили, що ця хвороба на обох очах. 30 серпня малечу прооперували, під час цієї операції було видалено праве очко, а у ліве ввели локальну хіміотерапію. Було призначено 6 курсів хіміотерапії, і вже 4 позаду. На превеликий жаль, пухлини на лівому оці не зменшується, вони дрібні і плавають по всьому лівому оці. Ці пухлини наче скловидні дрібні частинки. Наразі постає питання про видалення другого очка, але для нас це страшна біда, та і куди далі вирізати?! Хіміотерапії Софійка переносить дуже важко, слабкий імунітет. Дякувати Богу, я ще маю молоко, це єдине, що наша донечка вживає після тяжких курсів введення хіміопрепаратів.

   Софійка – це наше маленьке бажане янголятко! Мрія чоловіка, і така бажана донечка, єдина онучка для бабусь та дідусів. Наша доня дуже розумна, кмітлива, життєрадісна, любить підтанцьовувати під рекламні ролики. Найулюбленішими виконавцями є Тіна Кароль та Ольга Полякова! Малеча не усвідомлює ще яке випробування випало на її долю, одначе вона залишається завжди усміхненою та пруткою. Вже у свої 11 місяців вона старанно повзає та намагається самостійно тупати до своїх цілей та мрій – хай поки що це лише улюблена іграшка «Пупсик», однак вже зараз помітно силу її характеру та жагу до життя.

   Софійка – це наш промінець щастя та радості, наша надія!

   Від волонтера: Мама донечки дуже приємна та розумна молода жінка. Їй всього лиш 24 роки, однак вона дуже смілива та добра захисниця для своєї донечки. Прийшовши знайомитись, Наталка так і розповідала, що її донечка вже вміє. Виявляється у свій неповний рочок, Софійка вже вміє вимовляти ряд слів: мама, тато, баба, кіця, да, на… Розповідаючи, про доцю я, й справді, уявляла світлу та кмітливу дівчинку, розвинену краще, ніж інші дітки в цьому віці. Софійка насправді дуже гарненька мила дитина, і дійсно, велика радість для родини Занько. Оскільки наразі у сім’ї вкрай важка ситуацію, чоловік Наталки мусить доглядати своїх батьків, а Наталка не може залишити Софію на довго, бо ще годує груддю. Їй дуже важко дається боротьба за життя своєї дитини, та ще й не виплачують допомогу на дитину вже 3 місяці, бо Наталка змінила реєстрацію проживання і документи досі не перевели в Дубенський район.

   Ми звертаємося до вас за допомогою зібрати кошти для лікування Софійки. На сьогодні родині потрібно зібрати 3000 гривень на чергову поїздку до Одеси, що буде 3 грудня. Кожні три тижні вони їздять на лікування та обстеження стану пухлин в оці. Допоможіть Софійці врятувати очко та бачити, хоча б лівим, але таке кольорове та повноцінне життя!

    Попереду ще два курси хіміотерапії, після яких треба піднімати аналізи за допомогою ліків Грастим. На придбання 6 флаконів Грастиму також треба 4200 гривень. Будь ласка, допоможіть Софії.

Дівчинка хрещена в УПЦ МП під іменем Софія.

Телефони
Мама Занько Наталя 09784 78 388
Волонтер Рева Мар’яна 098 45 26 916

Адреса
Рівненська область, Дубенський район, с. Молодаво

Реквізити для  допомоги  :
БФ "Скарбниця Надії"
АТ "УкрСиббанк"
26009336789200
ЄДРПОУ 37685693
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Занько Софії

Реквізити для надання допомоги іншим дітям онкогематологічного відділення РОДЛ:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва

Категорія: Занько Софія | Додав: Anton (2012-12-03) | Автор: Анна Ільюк
Переглядів: 1870
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі