A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Видиш Олексій

Олексій Видиш - потрібна ТКМ. Терміново потрібно 5 тисяч євро на типування!
   Волонтери відділення онкогематології знайомі з 16-річним Олексієм Видишем давно, вже майже два роки. Спокійний хлопець із звичайними для підлітка захопленнями - футбол, велоспорт, техніка. Два роки лікування змінили Олексія. На початку шляху він був дитиною, зараз перед нами дорослий чоловік, набагато доросліший своїх однолітків. Йому занадто багато довелося пройти, занадто багато перетерпіти і побачити, занадто важку правду про свою хворобу довелося усвідомити і прийняти.

   Хлопець проходив лікування у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні та у відділенні інтенсивної хіміотерапії Охматдиту. Два роки лікарям вдавалося тримати хворобу Олексія під контролем, аналізи падали, але не критично. Якщо на початку лікування хлопець не міг встати з інвалідного крісла, то зараз він ходить самостійно за допомогою палички. Навіть на зустріч випускників нашого відділення він приїхав сам на маршрутці в місто. Олексій намагається всіма силами повернутися до нормального повноцінного життя, він ходить на заняття в басейн, допомагає батькам по господарству. Новим поштовхом у поліпшенні настрою хлопця стало знайомство з коханою дівчиною. Вона всіляко підтримує Олексія і допомагає не падати духом. І тепер новою маленькою мрією хлопця стали прості речі - походи в кіно, в театр ... Для звичайної людини театр - це часто непотрібна річ, а для підлітка Льоші це мета. У нього з'явився новий стимул. Побачивши хлопця, ви самі зрозумієте, як йому хочеться втриматися за гілочку життя, і не впасти. 

   На жаль, мієлодиспластичний синдром підступна хвороба, Олексію останні три місяці стає гірше. Минулого тижня наш герой отримав на руки висновок головного гематолога України С.Б. Донської про необхідність ТКМ. Так як сумісного донора у Олексія немає, то врятувати життя хлопця може тільки нерідна ТКМ. Всі ми знаємо, що в Україні не проводять таку операцію. Олексію потрібно їхати за кордон. Батьки зупинили свій вибір на італійській клініці в м.Верона. Рахунок на ТКМ величезний, йдеться про суму 115 тисяч євро на пошук донора і ТКМ. 

   Вже зараз, практично сьогодні, потрібно відправляти до Італії кров Олексія на типування. Вартість цього аналізу 5 тисяч євро. Таких грошей у батьків немає, адже все попереднє лікування вони рідко зверталися за допомогою, намагалися справлятися самі. 

   Також потрібно зібрати близько 10 тисяч євро на проживання та харчування в Італії. Батьки хлопця прості люди. Тато працює на виробництві добрив на ПАТ «Азот», мама не працює, постійно перебуває поруч із сином. У хлопця ще є старша сестра Маргарита. 18-річна дівчина поєднує навчання і роботу офіціанткою, щоб допомогти батькам. Брат і сестра дуже близькі, сестра у всьому підтримує брата і допомагає йому не падати духом. 

   Загальна сума, яку потрібно зібрати - 130 тисяч євро. 

   Я не знаю, як зібрати таку величезну суму за два місяці. Я не знаю, як пояснити 16-річному хлопцю, що він живе в державі, де його життя не можуть врятувати. 

   Я не знаю, що саме потрібно робити. Я знаю тільки те, що у нас є надія на Господа і на всіх добрих людей. Будь ласка, допоможіть хлопцеві. Кожна гривня дуже важлива, тому що сума до збору величезна. Будь ласка, розкажіть про Олексія своїм друзям, родичам, знайомим, допоможіть нам поширити інформацію про хлопця. 

   Будь ласка, моліться за здоров'я Олексія, він хрещений у православній церкві під своїм ім'ям. 

   Допоможіть врятувати Олексія! 

Контакти:
Мама Видиш Галина 
Тато Видиш Михайло 
Координатор Рева Мар'яна 098 45 26 916 
Категорія: Видиш Олексій | Додав: Anna_Iliuk (2013-07-18) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1564
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі