A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Варійчук Юлія

Ніхто крім нас

   Своє 16-річчя Юлі доведеться зустріти у лікарні. Цієї весни, коли прокидається та оживає природа, все розквітає і зеленіє, дівчині поставили невтішний діагноз: лімфогранулематоз. Дівчині-сироті, якою опікується старша за неї на кілька років сестра, розпочинає своє доросле життя з відповідального випробування – боротьби за життя. І вже зараз дівчина зіткнулася з труднощами – встановлений підключичний катетер довелося видалити через ускладнення. Відтепер єдиний шлях отримувати хіміотерапію, яка допоможе одужати – це венозний міні-порт. Юлі потрібна допомога кожного з нас, адже їй немає до кого звернутися.

Рік тому пішов з життя тато Юлі. Мами не стало, коли дівчинці було лише кілька років. Найріднішою людиною для неї є лише старша сестра Інна. Дівчата юні, тільки розпочинають своє життя, обидві – студентки. А відтепер підтримують одна одну у нелегкий час. За кілька тижнів лікування дівчата вже зрозуміли, що тільки разом, пліч-о-пліч вони зможуть перемогти страшну хворобу.

Юля дуже сонячна людина, дівчина-весна. Завжди намагається посміхатися і дуже привітна. Мабуть саме тому у неї дуже багато друзів, які щиро вірять у неї, які щиро вірять у неї, відвідують у лікарні. До речі, і викладачі теж не залишають без уваги свою студентку: телефонують і всіляко підтримують.

До хвороби Юля вела звичайне студентське життя. Після школи вирішила обрати фах фінансиста і вступила до технічного коледжу на економічний факультет. У подальшому планує здобути і вищу освіту за цією спеціальністю. Ще зі школи Юля співає. Тому і в коледжі завжди брала активну участь у різноманітних концертах.

Сестри щиро вдячні будь-якій підтримці. Дівчата намагаються підтримувати одна одну і не засмучуватися. Адже гарний настрій позитивно впливає на результат лікування. Юля із захватом розповідає про море, яке вона побачила в санаторії минулої весни. Те море було холодним, і дівчина мріє колись побачити тепле літнє море, десь далеко, в екзотичній країні.

Лікування хвороби у дівчини розпочалося зі складнощами: виникла побічна дія на один із препаратів та проблеми з підключичним катетером. Врешті-решт, катетер лікарі зняли. Зараз Юлі кожного разу ставлять периферичні катетери, які надзвичайно недовговічні і важко вводяться через тоненькі судини, адже дівчина справді дуже тендітна. Єдиною альтернативою, говорять лікарі, є встановлення венозного міні-порта, який треба буде встановити вже в червні після того, як минуть ускладнення від "підключички". Завдяки йому можна буде уникнути щоденних і неодноразових ін’єкцій. Також перевагою цього пристрою є те, що час його використання може сягати кілька років, а десять спеціальних голок до міні-порта вистачить на 3-4 місяці. Так дівчина зможе ефективно отримувати призначене лікування. Ціна полегшення лікування для Юлі – 6 550 грн. І ці кошти потрібні до 2 червня. Саме на цей день лікарі планують введення міні-порта. Отже, часу лишилося зовсім обмаль!

Сестрам допомагають рідні та знайомі, та витрат потребує не лише лікування, але й щоденні потреби. Крім нас із вами дівчині-сироті немає кому допомогти. Не будьте байдужими, адже ніхто крім нас на зможе врятувати дівчину від болісного лікування! 

Підтримайте Юлю на Українській біржі благодійності.

ПІБ: Варійчук Юлія Анатоліївна, 10.06.1998 р.

Місто: Рівненська область, Дубенський р-н

Дsагноз: Лімфаденопатія. Лімфогранулематоз ІV-В стадія

Категорія: Варійчук Юлія | Додав: Anton (2014-05-17)
Переглядів: 1085
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі