A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Ткач Олександра

Олександра Ткач - нова дівчинка потрапила у відділення онкогематології РОДЛ

       Сашенька Ткач бореться з лейкозом. Красива, розумна, активна, цілеспрямована дівчина зараз змушена цілодобово лежати під крапельницями. Хвороба вирвала улюблену єдину доньку, гордість всієї родини зі звичного кругообігу життя.

       Батьки Саші самі написали розповідь про свою доньку і просять всіх про допомогу.

        «Наша донька Олександра Ткач уже більше місяця бореться з важкою хворобою - гострий лімфобластний лейкоз. Життєрадісна і цілеспрямована дівчинна мріє про спортивну кар'єру. Зараз Олександрі 13 років, навчається в СШ № 23 м. Рівне. З першого класу займається плаванням. До цього весь свій час дівчина присвячувала тренуванням, поки підступна хвороба не поклала її в лікарню.

       На розваги і пустощі у дівчини не було часу. Олександра свідомо в дитинстві вибрала спорт. І була вірною йому. Ніколи не скаржилася на великі навантаження. Незважаючи на те, що доводилося час від часу пропускати уроки, вона успішна учениця, любить математику.

   - О шостій ранку я її будила, щоб вона збиралася на тренування, - розповідає мама дівчинки Людмила Ткач. - Я бачила, яка вона сонна і говорила їй, що може сьогодні краще пропустити тренування. «Як можна!?", - Обурювалася Саша.

       Хвороба проявилася раптово. Змагання. Саша перед стартом на прохання батька Олександра ще раз зробила передстартовий заплив. Результат, який зафіксував тато, говорив про те що Саша повинна отримати перший дорослий розряд з плавання. Але під час основного запливу дівчина не змогла показати хороший результат. Сили, ніби покинули її. Потім Олександра отримала травму, впавши вдома. Її ноги не слухалися, а руки тремтіли. Деякий час лікарі лікували ймовірний забій хребта. Медикаменти та процедури не давали ніякого результату. В діагностичному центрі дівчина здала кров. Результати аналізів невтішні. Гострий лейкоз... В одну мить життя дівчинки змінилося.

       В онкогематологічне відділення Рівненської обласної дитячої лікарні Олександру Ткач госпіталізували 4 липня цього року. За більше ніж місяць лікування Олександра пройшла всього сім днів хіміотерапії. Після п'яти днів хімії у дівчини виявили грибок в легенях і хімія перервалася майже на три тижні. Зараз Саша знову заступила на хімію. У неї дуже низький рівень гемоглобіну і лейкоцитів. Це означає, що імунітет дівчинки знаходить фактично на нульовому рівні. Будь-яка інфекція, банальна застуда загрожує її життю.

       Хвороба і лікування вплинули на настрій дівчини. Він постійно змінюється. Лікарі кажуть, що причина - незрозумілі для Саші зміни в роботі її організму. Зазвичай людина може сказати, що їй боляче. Олександра ж відчуває, що її турбує все. На початку хвороби їй навіть здавалося, що у неї з'явилося зайве ребро, яке врізалося в м'язи. Медичний огляд показав, що її селезінка та печінка збільшена в декілька разів. При поступленні в лікарню Саша при зрості 173 сантиметри, важила лише 43 кілограми!

       Наша родина вже витратила близько 50 000 гривень на лікування. Перебування Олександри в лікарні постійно супроводжується нестачею ліків, грошей або донорської крові.

   - Ми молимося, Господь через різних людей нам допомагає. Співробітники чоловіка зібрали для нас гроші на лікування, батьки інших дітей, які вже одужали, віддають нам ліки, що залишилися у них. »

       Від волонтера.

       Олександрі Ткач зараз дуже потрібна допомога. Батьки самі забезпечували покупку ліків - контрикал, віфенд, гептрал, геердін, еспа-ліпон, есенціале, L-аспарагиназа, доксорубіцин, метотрексат, глюкоза, фізрозчин. Але зараз грошей вже немає. Саші потрібно терміново купити 15 флаконів Віфенду, щоб продовжити лікування грибка. Мова йде про суму 16500 гривень, у батьків таких грошей немає. Будь ласка, допоможіть нашій спортсменці! Батьки дівчинки звичайні люди середнього достатку. Мама працює економістом, тато - диспетчером електромережі.

       Олександра хрещена в УПЦ МП під своїм ім'ям.


Телефони Мама Ткач Людмила 097 74 20 884

Тато Ткач Олександр 097 74 20 883

Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Ткач Олександри

 

Категорія: Ткач Олександра | Додав: Anna_Iliuk (2012-08-12) | Автор: Мар"яна Рева
Переглядів: 3724
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі