A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Тарчевський Дмитро

Неприємний «подарунок» для Діми Тарчевського
       Чесно кажучи, у мене вже передсвятковий настрій. Я чекаю свят і, звичайно ж, подарунків. Останніх три тижні я повністю поринула в підготовку до майбутніх свят у нашому відділенні – у це по-справжньому домашнє свято з прикрашанням ялинки та виставою до дня Миколая - чудотворця. Мені зовсім не хочеться думати ні про що окрім ялинки, іграшок, тортика, фруктів і вистави!

        Сьогоднішній візит в лікарню повернув мене на землю, вдарив як то кажуть по... чайником. А новини у нас ось такі. Деякі наші діти ще не дочекалися подарунків від чудотворця Миколая, але вже отримали перші «подарунки» до свят. Гепатит... Скільки разів ми вже писали, говорили, кричали! на цю тему. Майже 80% наших дітей паралельно з онкологічними діагнозами отримують на додачу гепатит, причому деяких дітей заражають навіть двома видами гепатиту. Як прикро чути від наших мам «Я розумію, що від раку не можна захиститись. Але ж гепатит не рак. У нас же повинні бути нормальні тест-системи для перевірки донорської крові! » Я часто згадую слова з вічної комедії« З легким паром » - «Да, да, помнить должен! Но... не помню». На жаль, майже все, що стосується ролі нашої держави стосовно хворих дітей, відбувається саме так, ніби з похмілля вранці першого січня.

       Серед «найсвіжіших» жертв гепатиту наші Даринка Косинська і Діма Тарчевський. Даринка більш-менш справляється з лікуванням гепатиту і фінансово, і фізично. А от з Дімою ситуація дуже серйозна. Наш Дмитрик вже два тижні лікується Зеффіксом, але показники по гепатиту так само зашкалюють. Ні про яку хімію мова зараз не йде. Сьогодні хлопчикові призначили тримісячний курс лікування препаратом Пегасис. Усього Дімі потрібно купити 12 флаконів препарату по 2200 гривень за флакон. Це величезна сума для тата, який один виховує п'ятьох дітей і постійно перебуває з сином у лікарні. Будь ласка, допоможіть Дімі!           Наш Дімка добрий і світлий малюк! На першій хімії він лежав, відвернувшись до стіни, і ні з ким не хотів розмовляти. Повільно-повільно наші волонтери витягали Діму з-під ковдри, водили на заняття з арт-терапії, приносили подарунки, просто базікали. Чесно кажучи, хлопчик мало реагував на всі спроби повернути його до життя. І тут наші дівчата згадали вічну приказку «Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок»! Дімка як справжній чоловік відкрився тільки тоді, коли наші дівчата почали регулярно водити його в лікарняне кафе на пельмені. От після пельменів Діма розцвів і навіть навчився знову посміхатися! Вже на другу хімію до нас приїхав веселий, балакучий, впевнений у собі хлопець. Діма почав із задоволенням бігати на заняття з арт-терапії. А нещодавно він навіть запропонував одній з наших волонтерів вийти за нього заміж! Ось такий у нас росте справжній чоловік!        Зараз нам потрібно якомога швидше купити хоча б два флакони Пегасісу і одну упаковку Зеффіксу. Це рівно 5000 гривень. Нам дуже потрібна допомога. Діма пройшов всього дві хімії і зупинився на невизначений час. Зараз кожен день на вагу золота. Допоможіть!


Телефони:
Тато Микола Тарчевський 096126 52 50
Волонтер Аліна Мелещук 098 45 70 404
  
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Дмитра Тарчевського
Категорія: Тарчевський Дмитро | Додав: Anton (2011-12-14) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1436
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі