A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Сич Дмитро

Допомога для Діми

       Сьогодні ми просимо про допомогу для 17 річного Діми Сича. Хлопцю терміново потрібна допомога!

       Приходячи у відділення, завжди дуже жалієш найменших. Але з часом приходить розуміння, що малюкам лікуватися легше, ніж практично дорослим пацієнтам. Малюк плаче декілька хвилин, а потім знову посміхається. Малюкові подаруєш нову іграшку - він вже забув про крапельницю. Та й жертвують маленьким набагато активніше, ніж дорослим.

       З дорослими все набагато складніше. Морально переносити лікування їм важче, ніж діткам. Дорослого хлопця не здивуєш новою машинкою. Дози всіх ліків в кілька разів більші ніж у маленьких, відповідно грошей витрачається набагато більше.


       Дуже хочеться написати гарні новини про Діму, але на жаль, новини у нас не дуже радісні. У хлопця виявили гепатит В. Мама вже купила Зеффікс і Пегасіс, витративши на ліки останні гроші. Діма підлікував гепатит вдома і сьогодні повернувся в лікарню на хімію. Але хімію капати не почали, у хлопця низькі аналізи. Мама позичила у сусідів по нещастю Грастим і сьогодні Діма вже піднімає аналізи в борг.

       Ми просто кричимо про допомогу! Мама Діми дуже скромна жінка, за 4 місяці лікування вона майже не зверталася за допомогою, намагалася якось викручуватись сама. Як у неї це виходило - один Господь знає, адже окрім Дмитра вдома залишилось ще четверо дітей. Поки Діма знаходився в лікарні з родини пішов батько.

Хлопець намагається не падати духом і підтримує маму як може. Він дуже скромний і спокійний. Зовні здається, що наш боєць навіть замкнутий, адже розмовляє він мало, але якби ви бачили з якою широкою щирою усмішкою Діма зустрічає волонтерів! На цього хлопця завжди можна покластися, він ніколи не забуває передати важливу інформацію мамам у відділенні або роздати ліки, які закупив для дітей наш фонд. Мами у відділенні спокійно залишають своїх малюків під наглядом Дмитра, якщо їм потрібно на пару хвилин вийти в аптеку або в їдальню. По тому, з яким завзяттям Діма виконує такі важливі маленькі доручення, видно наскільки дорослий і відповідальний цей юнак.

       З моменту розміщення прохання про допомогу для Діми на рахунок фонду надійшло 600 гривень, але вони вже витрачені на ліки.

        Ми щиро дякуємо нашим помічникам -  благодійному фонду «Сподіваюсь і вірю» за колонієстимулюючі фактори для Діми. Ваша допомога дозволила хлопцеві швидко підняти аналізи після хімії і виїхати додому на маленький відпочинок. На превеликий жаль, зараз аналізи знову впали і Діма починає все спочатку.

       Будь ласка, допоможіть Дімі! Потрібно терміново зібрати кошти на 5 флаконів Грастиму (3500 гривень). Допомога дуже потрібна.


Телефони:

Мама Марина 066 90 11 062

Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Сича Дмитра

Категорія: Сич Дмитро | Додав: Anton (2012-08-15) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1979 | Коментарі: 8
Всього коментарів: 8
8 Володимир  
0
Дімку також можна підтримати шляхом пожертвування на сайті української біржі благодійності: https://ubb.org.ua/project/471/ Там також розміщена стаття про нього, на тому ж сайті є кілька варіантів перерахунку коштів, тобто можна обрати найзручніший для себе, без відсотків, т.і. Також там багато цікавих проектів, людей яким потрібна наша з вами допомога. Дуже зручний і корисний ресурс, як для благодійників, так і для тих, хто потребує підтримки/порятунку.

7 Тетяна  
0
Так, це мій платіж. Дякую за детальне пояснення.

4 Marjana  
0
Ольга, я щойно прийшла з лікарні і говорила з мамою Дмитра про картку Приватбанку. В мами була відкрита картка, але їй передзвонив один чоловік, попросив дані картки, сказав що буде перераховувати гроші. Через декілька хвилин після тієї розмови з картки безслідно зникло 1000 гривень. Після того випадку мама заблокувала картку.
Нажаль, випадки шахрайства з приватними картками були і в інших регіонах.
Гроші на рахунок фонду можна переказати через систему Приват24 або вислати поштовим переказом на домашню адресу Дмитра - Рівненська область, Рокитнівський район, с. Олександрівка, отримувач - Сич Марина Сергіївна.
Дякуємо за турботу!

3 Тетяна  
0
Скажіть будь-ласка. Я вчора перерахувала 50 грн, а сьогодні перевірила реквізити банку і звернула увагу на те що код ЗКПО на сайті Укрсиббанку інший. Він же повинен бути однаковий, правильно?

5 Marjana  
0
Тетяна, вчора на рахунок фонду було зараховано 50 гривень від Літвінової Тетяни. Це напевно Ваша пожертва.
В платежі вказується восьмизначний код ЗКПО отримувача, його ще називають ЄДРПОУ, для нашого фонду це 37685693. Кожна організація має такий код. В платежах вказується цей код організації, номер розрахункового рахунку і шестизначний код МФО банку. Для УкрСиббанку код МФО - 351005.
Код ЗКПО УкрСиббанку в таких платежах не використовується.

6 Marjana  
0
Доречі,забула написати одразу. Всі пожертви і закупівлі ліків можна побачити в звітах на сайті.
Завіти оновлюються раз на декілька днів.

1 Ольга  
0
Хочу допомогти. Мені зручніше готівкою або карткою. Можна? Я в Києві. Ольга

2 Оля  
0
0984526916-це телефон волонтера Мар"яни,яка вам підскаже як краще це зробити.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі