A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Шурук Маргарита

Шурук Маргарита

   Лежить у нашому відділенні дівчинка, яка виділяється серед інших дітей. Вірніше виділяються і дівчинка, і мама. З одного боку можна сказати, що вони зовсім непомітні, а з іншого саме така «непомітність» і виділяє їх серед всіх пацієнтів відділення. Вони завжди намагаються посміхатися і не зневірятися, як би не було важко. Дівчинка настільки щиро радіє листам від таємного друга і розповідає про них усім відвідувачам, що хочеться передавати листи не раз на тиждень, а щодня. У спокійної домашньої Маргарити є велика мрія - стати кондитером, а найкращий подарунок для дівчинки - книга про торти і всілякі солодощі. Мама і донька тихі, скромні, ніколи не висловлюють своє невдоволення побутовими або іншими умовами. Але не пройдеш повз них, не пропустиш. Виходить від них якесь внутрішнє світло. Хочеться підійти і поговорити, взяти для себе хоч частинку їх доброзичливості, мудрості і спокою, навчитися у них так ставитись до людей.

   13-річна Маргарита Шурук потрапила в онкогематологію перед новорічними святами. Дівчинка була дуже налякана, її мучили страшні головні болі, на обличчі були явно помітні проблеми з одним оком. Сім'я дуже бідна. Тато помер рік тому. Перед смертю узяв кредити в різних банках. Про кредити ніхто не знав, а зараз мама Маргарити змушена їх гасити. Коли дівчинка потрапила до лікарні, у мами не було грошей на перше МРТ, їй відразу довелося звертатися до фонду за допомогою. МРТ показало пухлину головного мозку і Маргариту невідкладно направили на операцію в Інститут нейрохірургії. У терміновому порядку збираємо невелику суму готівкою і передаємо мамі. Розуміємо, що крапля в морі, але мама тихенько каже: «Спасибі всім, хто не залишає нас у біді». Мама дивовижна. Вона намагається не плакати, намагається посміхатися і заспокоює доньку, що все буде добре. 29 грудня, перед виїздом на операцію, у дівчинки починаються судоми. Пухлина передавила тканини головного мозку. У важкому стані дівчинку транспортують на реанімобілі до Києва. 31 грудня Маргариту прооперували. Я не дзвонила мамі дівчинки в Київ, не хотіла тривожити. У середині січня мама дзвонить сама. Збираюся з думками і беру трубку, чекаючи почути найгірше. У трубці спокійний голос: «Я дзвоню привітати вас з різдвяними святами. І прошу передати вітання всім, хто нам допоміг у Рівному. Маргарита ще в реанімації, але їй вже краще. Ви знаєте, тут в Києві такі дивовижні люди! Всім дітям допомагають, не залишають в біді. І нам багато допомагають».

   А вже через кілька тижнів я зустрічаю Маргариту в коридорі нашого відділення. Вона йде, спираючись на мамину руку! Не можу повірити. Тільки недавно була в реанімації, а зараз вже ходить! Маргарита ще не може говорити, на горлі стоїть трахеостома, але вже посміхається. Дівчинка приїхала продовжувати лікування в наше відділення, їй призначили курс опромінення на лінійному прискорювачі і паралельно хімію Темодал. Після опромінення потрібно пройти ще шість курсів Темодалу. Говорю з лікарем і чую чудові новини - у Маргарити астроцитома, ця пухлина вважається межовою між доброякісними і злоякісними, пухлина була велика, проте лікарям вдалося повністю її видалити, операція проведена на високому рівні, нейрохірург не зачепив важливі ділянки головного мозку і дівчинка зможе повернутися до повноцінного життя. І ще одна хороша новина - за своєю природою така пухлина вкрай рідко дає рецидиви.

   Зараз стан дівчинки задовільний, вона самостійно ходить, нормально розмовляє, навіть намагається допомагати мамі по господарству. Попереду у Маргарити четвертий курс хімії. Попередні курси хімії ми намагалися витягнути самі, не звертаючись за допомогою. Мама справлялась самостійно, частину ліків вона купувала за пожертви добрих людей, частину препаратів дівчинці подарувала мама іншої пацієнтки. Зараз ми вже не справляємося і просимо про допомогу для дівчинки. На 10 червня Маргариті потрібно купити дві упаковки Темодалу по 100 мг. По суті одна таблетка ліки коштує 1 тисячу гривень. Дівчинці на курс потрібно десять таблеток. З одного боку це дуже дорого, а з іншого - це реальний шанс перемогти хворобу і жити повноцінним життям. На наше прохання аптека тримає для дівчинки дві упаковки ліків за старою ціною - 5050 гривень за упаковку. До 10 червня потрібно зібрати 10 100 гривень, а потім ще принаймні 20 тисяч гривень на курси хімії на липень і серпень.

   Допоможіть Маргариті. Дівчинці дуже потрібна Ваша підтримка.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Шурук Маргарити

Категорія: Шурук Маргарита | Додав: Anton (2014-05-16) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1417
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі