A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Русанов Дмитро

Діма Русанов - план мінімум, план максимум і маленькі мрії
   Продовжує лікування наш Діма Русанов. Хлопчик пройшов дві третини першого протоколу хіміотерапії. Діма тримається в цілому непогано, йде без великих зупинок, але у хлопчика є великі проблеми психологічного характеру. Якщо перші тижні в лікарні Діма тримався добре, постійно був зайнятий виготовленням сувенірів, листівок, ходив на всі заняття з арт-терапії, то зараз хлопчикові нічого не цікаво. Діма нічого не хоче, він перестав посміхатися. Витягнути хлопчика на творчі заняття дуже важко, волонтери кілька разів заходять в палату до Діми, просять вийти на заняття, але часто їх зусилля залишаються без відповіді. Діма став впертим, він відмовляється їсти. Нормально погодувати сина мама може тільки вдома, коли його на кілька годин відпускають з лікарні в перерві між хіміями. «Хочу додому. Коли мене вилікують? Коли мене випишуть додому? »- дуже часто повторює Діма.

   Хоча в цілому лікування йде більш-менш спокійно, але на даному етапі у хлопчика є дві проблеми - падіння аналізів і грибок в легенях. Сама по собі кожна ця проблема вже є причиною зупинки в лікуванні. Потрібно терміново підняти аналізи. Вчора Дімі прокапали кров, сьогодні перевіряють донорів на тромбоконцентрат. Але тільки переливанням крові і тромбоконцентрату аналізи не піднімеш, а колонієстимулюючих факторів в нашому відділенні вже немає. Дімі потрібно терміново купити хоча б 6 флаконів Грастиму. Мова йде про 4200 грн, які потрібні в прямому сенсі слова «на вчора». З грошима в родині зовсім туго, тато з Дімою постійно в лікарні, мама вдома з трьома молодшими доньками. Тут ще й дівчатка хворіють одна за одною. Мама вибивається з сил в прямому сенсі слова. Купити Грастим і підняти аналізи - це наш план мінімум на сьогоднішній день, без виконання якого неможливо продовжити лікування.

   Паралельно з основним лікуванням Діма постійно проходить лікування протигрибковими препаратами. Зараз Діма приймає препарат Дифлюкан, він є в лікарні. Але через два тижні хлопчику потрібно купити упаковку Віфенд в таблетках за 6100 гривень. Упаковка Віфенду - наш план максимум. Про більше ми поки і мріяти не сміємо.

   Загалом нам потрібно дістати, як кажуть, з під землі 10300 гривень, з яких 4200 потрібні терміново. Допоможіть Дімі!

    Але ліки ліками, а самому хлопчикові дуже сумно і важко. Всі ми знаємо, наскільки важливий у лікуванні психологічний настрій на перемогу. Діма просить у батьків купити йому собаку, справжню, живу собаку, щоб вона жила з ним у лікарні. Звичайно, всі ми розуміємо, що здійснити таку мрію неможливо. Батьки довго пояснювали хлопчикові, що зараз вони не можуть купити пухнастого друга, Діма погодився з їхніми аргументами і розповів про ще одну свою мрію - робот з дистанційним керуванням. Також хлопчик мріє про вертоліт з дистанційним керуванням, але батьки не можуть собі дозволити купувати для хлопчика такі дорогі іграшки. Діма обожнює все, що пов'язане з електронікою. Якщо Ви можете порадувати хлопчика подібним подарунком, зв'яжіться з волонтером.

Контакти:

Мама Наталя 096 93 52 499
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Дмитра Русанова
Категорія: Русанов Дмитро | Додав: Anton (2012-10-25) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1335
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі