A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Мудрий Давид

Історія про добро, або звичайне диво!
   Особливий хлопчик Давид Мудрий з'явився у відділенні онкогематології майже рік тому. Особливий, бо у хлопчика крім лейкозу ще й аутизм. Давид важко звикав до лікарні, плакав, кричав, відмовлявся їсти. Щоб повністю оглянути Давида, лікар заходила в палату до хлопчика кілька разів. Один раз - подивитися горло, через годину - прослухати легені і так декілька заходів впродовж дня. З часом Давид звик до свого лікаря, а от з іншими лікарями і по сьогоднішній день - істерика і крик. Проте, хлопчик успішно пройшов лікування лейкозу. Не дивлячись на всі труднощі, він вистояв і його вже виписали з онкології. На жаль, виписали не додому, а до інфекційного відділення міської лікарні. У мами Давида Інни виявили кір та одразу ж перевели в інфекційну лікарню. Хлопчика перевели в окремий бокс разом з мамою, так як у нього теж може бути кір. Заразився Давид на кір від мами, чи ні буде зрозуміло через 2-3 дні, поки ніяких ознак хвороби у хлопчика немає. Відділення онкогематології закрили на карантин на 21 день.

   Історія хлопчика Давида мені ще раз нагадала, що поруч з нами дуже багато дивовижних, добрих людей. Після того, як я познайомилася з Давидом, я ніколи не буду говорити, що люди злі.

   По-перше, я дивуюся силою духу мами Давида. Інна виховує сина одна, ніхто з родичів їй не допомагає, тато дитини не виходить на зв'язок, хоча йому повідомили, що хлопчик хворий. Живуть вони з Давидом у маленькому будиночку в селі, Інна розводить курей, качок, садить город. На вихідні вона просить сусідів подивитися за Давидом, а сама виходить на базар з невеличким наметом, продає одяг. Так і живуть. Абсолютно одні. У гості не ходять, навіть в магазин рідко виходять. Всі мами у відділенні шкодують молоду жінку, яка присвятила себе догляду за важко хворим сином. Інна жодного разу не висловила думку, що Давида можна оформити в інтернат. Ні, вона боїться навіть думати про те, що рідну дитину можна кудись віддати. Мама каже: «Буду доглядати своє дитя, буду з ним все життя, нікуди його не віддам. Тільки прошу Бога, щоб він мене не бив» Також в цій історії мене до глибини душі вразило терпіння і мудрість лікарів і всього медперсоналу відділення та лікарні. Жодного разу, ні від кого у відділенні я не чула неповажного вислову в бік Давида. Жодного разу, не було роздумів, чи варто боротися за життя такої важкої дитини. Всі знали, що буде складно, але ніколи на Давида не дивилися, як на дитину другого сорту. Вчора мама Давида розповіла, що медсестра з онковідділення прийшла провідати хлопчика до міської лікарні, принесла теплу домашню їжу, фрукти. Низький уклін усім лікарям і медсестрам за їх відкриті серця.

   Сьогодні ми щиро дякуємо всім людям, які допомагали Давидові боротися з лейкозом. Завдяки вам у лікаря була можливість не переривати основне лікування Давида, вчасно реагувати на ускладнення і падіння аналізів. Також щиро дякуємо донорам крові та тромбоконцентрату. Без вашої допомоги Давид не впорався б з хворобою. 

   Окрема величезна подяка батькам дітей з відділення онкогематології. Майже рік лікування вони з розумінням ставилися до поведінки Давида, допомагали, підтримували, шкодували маму хлопчика. Іноді в Давидом було дуже важко, він може раптово вдарити будь-яку дитину, розлити гарячу каву, але конфлікти з такого приводу виникали дуже рідко. 

   Спасибі всім, хто був поруч з хлопчиком і проявив свої найкращі людські якості. Це і є звичайне диво - залишатися добрими людьми за будь-яких обставин. 

   P.S. Мама хлопчика буде рада будь-якій допомозі, живуть вони дуже скромно. У першу чергу це одяг, взуття, памперси розмір № 6.

Телефон мами Інни 096 41 61 181
Категорія: Мудрий Давид | Додав: Anton (2013-11-08) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1129
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі