A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Мартинюк Олександр

Сашко Мартинюк - випускник!
   Ще один боєць вдома! Саша Мартинюк завершив основне лікування і вже поїхав додому. Спасибі всім, хто був поруч. Ваші молитви і ваша підтримка допомогли хлопчику пройти три довгих протоколу хіміотерапії.

   Саша проходив лікування плавно, без довгих затримок. Нещодавно я вже писала про те, що нам з боку іноді здається, що все пройшло легко і спокійно. І тільки мама знає, скільки сил і часу витратили лікуючий лікар і медсестри, щоб нам сьогодні здавалося, що все пройшло гладко. І тільки лікар і медсестри зі свого боку бачили, як важко було мамі з Сашком, який через вроджену хворобу ніжки тільки в два з половиною рочки навчився ходити. Окремо хочеться сказати сьогодні про маму Наталю. Тиха, спокійна, навіть можна сказати, непомітна жінка. Вона жодного разу не дозволила собі підняти ні на кого голос. У побуті, в палаті, на творчих заняттях Наташа завжди погоджувалася з будь-якими умовами, жодного разу не висловивши невдоволення. Ми жодного разу не чули від Наташі, що їй важко або що з маленькою дитиною бажано було б лежати в окремій палаті. Але як тільки питання стосувалося здоров'я Саші, Наташа перетворювалася. Вона абсолютно не соромилася і не боялася зайвий раз перепитати про призначення, уточнити, перевірити ще раз.

   Сашко зараз вдома, а рідні вже будують плани на майбутнє. Бабуся планує продовжити лікування онкологічної хвороби. Слава Богу, за майже рік перерви хвороба сильно не прогресувала і лікарі кажуть, що у бабусі є шанси перемогти. Мама Наташа планує їхати до Львова на консультацію з приводу пошиття ортопедичного взуття для Сашка. Попереду у малюка ще довге лікування ніжок. Можливо, коли хлопчик зміцніє після хіміотерапії, йому робитимуть операцію на хворий ніжці. Але зараз на першому плані проблема з ортопедичним взуттям. Взуття потрібна спеціальна, у вигляді чобітків, які будуть постійно підтримувати щиколотку до коліна.

   Ще раз величезне спасибі всім, хто підтримував Сашка. Окреме спасибі рівненським журналістам, які провели благодійний концерт в рамках проекту «Журналісти змінюють професію» на підприємстві ВАТ «Волинь-Цемент» м. Здолбунів. Під час концерту було зібрано 30 тисяч гривень, які були передані мамі Саші. Також висловлюємо слова подяки міській раді та жителям м. Здолбунів. Під час святкування дня міста для Сашка збирали пожертви в кілька скриньок прямо на вулицях міста. Працівники міської ради запросили на вулиці міста веселих клоунів і провели конкурс фотографій з живими скульптурами. І клоуни, і живі скульптури активно запрошували жителів міста внести свій внесок у порятунок маленького Сашка. В результаті акції було зібрано майже дві тисячі гривень. Також в рідному райцентрі протягом усього лікування було встановлено кілька скриньок для збору пожертвувань. Всі зібрані пожертви дозволили хлопчикові успішно завершити лікування. Спасибі! 

Категорія: Мартинюк Олександр | Додав: Саша (2012-10-31) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1809 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Марина  
0
И снова замечательные новости! Просто - УРА!!! Молодчинки и Саша и мама Наташа! Поздравляю и желаю общаться с волонтерами только по праздникам :-)))))))))))))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі