A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Мартинюк Олександр

Наші новини

   Поспішаю поділитися з читачами сайту найголовнішою радісною новиною - в нашому відділенні зараз є більшість необхідних ліків для лікування діток. Є майже вся хімія (крім тієї, якої немає в Україні - Пурі-нетол, Ланвіс, Натулан, Космеген), є антибіотики, є підтримуючі препарати, є шприци, фізрозчин і глюкоза. Звичайно, всі потреби відділення не перекриті, наприклад, у нас зовсім немає систем для інфузоматів, деяких необхідних дорогих ліків (Віфенд, Мабтера, Неуластим, Вінорельбін). Найбільш важка ситуація з Віфендом, багатьом дітям потрібен цей протигрибковий препарат, а його немає не те що у нас у відділенні, а й взагалі в аптеках. Одній дитині з температурою вже терміново на сьогодні потрібен Віфенд.

   Така ситуація із забезпеченням медикаментами склалася завдяки тому, що після виступу волонтерів в липні МОЗ прискорив поставки ліків в відділення України і багато ліків вже надійшли. Крім того, нашому відділенню допомогли наші постійні помічники благодійний фонд «Волинь Європейська». Фонд минулого тижня закупив ліки на загальну суму 70 тисяч гривень. Також завдяки величезній роботі місцевих журналістів, організаторами благодійної акції «Живі торги» були закуплені препарати для відділення на суму 24 тисячі гривень. Сподіваємося, що така ситуація з ліками у відділенні - не випадковість і не проблиск світла в густому тумані. Всі ми щиро віримо, що забезпечити дитячі онкологічні відділення ліками цілком здійсненне завдання, перш за все для держави.

   Також хочу поділитися з вами новинами про наших діток.


   Двоє малюків - Саша Мартинюк і Діма Ляшук - завершують основне лікування лейкозу. Залишилося зовсім трохи. Молимося за хлопчиків і сподіваємося, що все пройде гладко.


   У найближчі дні заступить на четвертий блок хіміотерапії Лідочка Легкобит. Після вкрай важкого першого блоку хімії, дівчинка досить легко витримала два наступних блоки лікування. Зараз маля відпочиває вдома.


   Сьогодні наш Назарчик Манайло заступає на другий блок протирецидивной хімії. Після першого блоку у Назара просто обвалилися аналізи, впродовж тижня хлопчикові щодня вводили Грастим, але лейкоцити вперто трималися на рівні 0,7. Один раз у малюка піднялася температура до 40, але лікарям вдалося впоратися з ситуацією. Тим не менш, хлопчик був досить активним і веселим.

   Вчора в житті Назарчика відбулася важлива подія - хлопчика водили до вводу в храм. Ви б бачили, з яким подивом хлопчик дивився на свічки, на ікони! Назарчик тихенько стояв і тримав мене за руку, а я не стрималася і заплакала. Така маленька смаглява тепла долонька! Величезні чорні очі! Де його мама? Чи згадує вона про свого синочка хоч іноді? Чи бажає йому на добраніч і швидкого одужання? Чи знає незнайомий нам чоловік, що на світі живе його син, маленький, веселий і дуже самостійний малюк, рідна кровинка? Назарчик дуже спокійно прийняв причастя, випив запивку і зажадав ще одну просфору. Хлопчикові дали дві просфорки, одну він відразу з'їв, а іншу дбайливо поклав у кишеню курточки, примовляючи «У калман! У калман!». Ми вийшли з храму і кілька хвилин гуляли в лікарняному дворі. Я просила Господа оберігати нашого малюка і благословити його знайти справжню маму. Напевно, Назарчику набридло те, що я не звертала на нього увагу, і він почав мені щось розповідати, не випускаючи з рота соску. Звичайно, я нічого не зрозуміла, але розповіла малюкові, що дуже багато незнайомих людей віддають частинку свого серця, щоб він зміг перемогти хворобу. Завдяки цим людям хлопчик зараз забезпечений усім необхідним.


   Повернулася після операції з видалення залишків пухлини Яночка Костюкевич. Дівчинці призначили курс опромінення на лінійному прискорювачі, але поки не вдалося розпочати лікування. У Яни з'явився сильний нежить і зараз дівчинка знаходиться вдома. Як тільки їй стане краще, вона відразу приїде на опромінення.


   Пройшов планове МРТ Руслан Фрідріх, результати хороші, але у хлопця виявили грибкову інфекцію сечостатевої системи. Вже розпочато лікування, слава Богу, Руслану вже краще.


   Повільно, але рухається вперед Діма Сич. У хлопця часто піднімаються печінкові проби через гепатит і лікування доводиться переривати. Кілька днів у Діми трималася дуже висока температура через запалення лімфовузлів. Зараз Діма тиждень відпочиває вдома, а далі знову на хімію.


    Продовжують лікування наші новенькі дітки - Аня Коваль і Софія Гапонюк. В цілому ситуація у цих діток більш-менш спокійна. Мами і дітки намагаються не падати духом, з радістю відвідують заняття з арт-терапії, підтримують один одного.


   Важка ситуація у Діми Русанова. Хлопчик температурить, йому не допомагає препарат Дифлюкан, потрібно терміново переходити на Віфенд. А Віфенду немає. Грошей теж немає. Хлопчику потрібно терміново зібрати гроші на 28 флаконів Віфенду (33600 гривень). Будь ласка, допоможіть Дімі!


   Сьогодні я вже писала в окремій новини про те, що нашому Максимкові Басистому дуже потрібна допомога. Такий же флакон препарату Неуластим потрібно буде вводити через два тижні для нашої красуні Олександри Ткач. Дівчинці теж капають високодозовану хімію і у неї теж дуже падають аналізи. Найближчим часом я буду писати окрему новину про Сашу.


   Знаходиться вдома Тимофій Московець. Стан здоров'я цього хлопчика - наш біль. Нагадаю, що батьки дитини відмовилися заступати на хімію 10 вересня. Зараз Тимофійко перебуває вдома. Батьки планують приїхати до лікарні 18 жовтня. Сподіваємося, що після такої тривалої перерви в лікуванні нашим лікарям все-таки вдасться врятувати хлопчика. Для продовження лікування Тимофія потрібно буде купити дорогі Мабтеру і Неуластим. Мова йде про 29800 гривень, з яких на рахунку фонду зібрано всього 4200 гривень.


   На жаль, у відділенні є нові дітки, відділення давно переповнене і з кожним роком кількість хворих дітей збільшується. Безжальна хвороба вириває малюків зі звичного життя і примушує проходити через це пекло. Найближчим часом на сайті з'являться історії новеньких діток і ми знову будемо просити про допомогу вас, наші дорогі помічники.


Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування

Категорія: Мартинюк Олександр | Додав: Anton (2012-10-02) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 2052
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі