A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Лінник Денис

Денис Лінник
   У цього хлопчика неонкологічне захворювання, але він проходить лікування у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. В хлопчика важка хвороба крові. З Денисом ми познайомилися ще в минулому році перед новорічними святами. Тоді хлопчик лежав з татом у нас у відділенні, але вони не просили про допомогу, намагалися вирішувати свої проблеми самотужки. За минулий рік матеріальний стан сім'ї значно погіршився і батьки хлопчика змушені просити про допомогу. Історію хлопчика написала мама.

   «Коли нашому синові Денису було 2 роки, йому поставили діагноз «бронхіальна астма». З того часу його життя залежало від балончиків з препаратами флексотід і вентолін . Але на початку 2012 року Денисові стало значно гірше, у нього з'явилися синці по всьому тілу, почалися носові кровотечі. Хлопчика перевели в онкогематологічне відділення, тоді ж був встановлений ще один важкий діагноз «тромбоцитопенічна пурпура».

   Спочатку Дениса лікували гормоном преднізолон, однак лікування не дало очікуваного ефекту і з кінця 2012 року синові було призначено препарат біовен - моно. Кожні три місяці Денис проходить лікування цим препаратом. 

   Наш Денис любить ходити до школи, він на «відмінно» закінчив другий клас. Особливо наш син любить математику. Йому подобається розв'язувати задачі на логіку. Денис з задоволенням  бере участь у  математичному конкурсі «Кенгуру». У школі у Дениса багато друзів. Хлопець мріє грати разом зі своїми друзями у футбол, але зараз це неможливо  через його хворобу. Також наш Денис навчається в музичній школі  по класу фортепіано. Денис дуже любить ходити з татом та молодшим братиком на риболовлю, а також гратися з молодшою сестричкою»   Зараз хлопчик знову в лікарні. Йому терміново потрібно вводити Біовен - моно, але у мами немає грошей на цей препарат. Сім'я украй виснажена. Тато хлопчика раніше працював на власній пилорамі, але на початку року її довелося продати, щоб забезпечити лікування дітей - старшого Дениса та наймолодшої донечки, яка нещодавно померла від важкої вродженої хвороби, проживши всього два рочки. У сім'ї троє дітей, мама вже багато років доглядає за дітьми, тато поїхав до Росії на заробітки. Ось так і намагається вижити сім’я, яка вже повною мірою відчула усю гіркоту від утрати дитини, однак доля продовжує нещадно її випробовувати… Тягнуться з останніх сил. Сподіваються на допомогу добрих людей.

   Денису вже на завтра потрібно купити чотири флакони Біовен-моно по 50 мг на загальну суму 2589 грн. У батьків немає таких грошей. У них є тільки хвора дитина і непокритий борг перед аптекою за попереднє лікування Дениса. Допоможіть, будь ласка!

Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ " Скарбниця Надії "
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ " УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Лінника ДенисаКатегорія: Лінник Денис | Додав: Anton (2013-10-23) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1281
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі