A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Легкобит Ліда

Легкобит Ліда
       Коли я починаю говорити про Лідочку, то кожен раз стримую себе щоб не заплакати. Маленьке блакитнооке сонечко, вона ровесниця моєї доньки. Але яка різниця в розвитку, в сприйнятті світу! Між ними всього тиждень, але моя донька ще зовсім дитина, а Лідочка вже не по-дитячому доросла дівчинка. Малятко щовечора молиться і просить у Боженьки здоров'я для бабусі і щоб вночі не кричала важко хвора мама.

    

       У мене в голові не вкладається, що в одній сім'ї може бути стільки болю, стільки горя. Чотирирічну Ліду виховує бабуся. Бабусі всього 55 років, але виглядає вона набагато старше. Батька у Ліди фактично немає, у нього інша сім'я, він станом дівчинки мало цікавиться і нічим не допомагає. Лідочка часто говорить бабусі, що хоче поговорити з татом по телефону, але тато не дзвонить ... Мама дівчинки дуже хвора. У молодої жінки пухлина головного мозку. Пухлина не злоякісна, але з 2003 року стан мами постійно погіршується. Зараз у Ірини втрата пам'яті, вона часто без причини кричить, майже кожну ніч у неї трапляються епілептичні припадки. Бабуся доглядає за молодшою дочкою сама. Єдина радість, світло у віконці, всі надії Ніни Павлівни - маленька внучечка.

       Ось в такому середовищі росте Лідочка. Здавалося б, дівчинка повинна була б замкнутися, піти в себе, стати агресивною. Навпаки, вона дуже весела, товариська, життєрадісна і самостійний дитина. У садочку її всі обожнюють. Маля з радістю готується до ранків, просить дозволити їй розповідати більше віршиків, ніж іншим діткам. Лідочка вже знає всі літери і дуже хоче піти в школу.       У червні Ліда захворіла. Бабуся помітила, що дівчинка стала дуже рідко ходити в туалет. УЗД показало пухлина заочеревинного простору. В Інституті раку дівчинці видалили пухлину і малятко повернулося на хімію в Рівному. Перша хімія проходить важко, Ліда не встає, нічим не цікавиться. Чотири дні Лідочка нічого не їсть, у дитини не припиняється блювота. Бабуся страшенно втомилася, у неї скаче тиск, болить підшлункова. Ніна Павлівна каже, що вже не розрізняє день і ніч. Лідочка скаржиться на біль у ніжках - бабуся масажує ніжки, дівчинка говорить, що в неї свербить вся спинка - бабуся гладить онуку по спині, Ліда вирвала - знову як в трансі - заспокоїти дівчинку, винести тазик, перестелити постіль, помити підлогу. Їм дійсно дуже важко.

       Розповідаючи про своє життя і про перебування в лікарні, бабуся плакала і вибачалася за те, що вона завдає нам клопоту. Крізь сльози вона говорила, що сподівається тільки на добрих людей. Старша дочка допомогла всім, чим тільки змогла. Але у неї в родині теж дуже багато горя, і донька, і чоловік, і їх дівчинка хворіють, їм постійно потрібні ліки. Через хворобу Лідочки, чоловік дочки відмовився від своєї операції, на яку довго збирав гроші. Лікарі кажуть, що в дівчинки все буде добре. Пухлину успішно видалили, а далі потрібно пройти всі хімії. Зараз головне - вчасно вводити всі необхідні ліки. Але з ліками вже проблеми. На операцію і на першу хімію тітка Ліди позичила гроші у всіх, у кого тільки могла попросити. Скільки вони позичили, бабуся не знає, каже, що донька її береже і не зізнається. Зараз потрібні гроші на придбання Грастиму, хоча б 3 флакона і на закупівлю ліків на другу хімію - Іфолу 6 фл, Доксорубіцин 50 мг 1 фл, дакарбазін 1 г 1 фл. Треба якомога швидше зібрати 3400 гривень не закупівлю найнеобхідніших ліків.

       Ми просимо вас молитися за мл. Лідію, її маму р.б. Ірину та  бабусю р.б. Ніну. Всі вони хрещені в УПЦ МП.

Адреса: Рівненська область, смт Рокитно, вул. Пушкіна, 23/6

Телефони

Тітка Людмила 066 94 584 79
Бабуся Ніна Павлівна 066044 13 57
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Легкобит Ліди

Категорія: Легкобит Ліда | Додав: Anna_Iliuk (2012-08-13) | Автор: Мар"яна Рева
Переглядів: 2601
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі