A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Легкобит Ліда

Благодійний концерт в Кузнецовську

  14 грудня 2012 року в палаці культури імені Лесі Українки у  місті Кузнецовськ відбувся благодійний концерт, в якому взяли участь вихованці зразково-аматорського ансамблю спортивно-бального танцю «АДРЕНАЛІН» під керівництвом Будника Олександра Вікторовича.

   Зазвичай концерти цього колективу в місті проходили як звітні, але цього разу Олександр Вікторович вирішив зробити його благодійним. Його ідею підтримали усі батьки його підопічних, дітки теж усвідомлювали, що на цей раз вони будуть танцювати не лише для своїх батьків та гостей в залі, але і заради маленької дівчинки Лідочки Легкобит.

   Організатори концерту, сценаристи, ведучі та всі, хто був причетний до цього свята зробили все можливе, щоб все пройшло на найкращому рівні. У залі не було вільних місць, вхід на концерт був вільний, але усі бажаючі могли залишити свої пожертви для Ліди у скриню, яка була встановлена у холі ПК. Благодійний фонд«Скарбниця надії» передав 300 коробочок пазлів для всіх маленьких глядачів, які прийшли на концерт, діти з радістю приймали такі подаруночки.

   Дійство, яке відбувалось на сцені просто заворожувало, адже глядачі мали змогу спостерігати за прекрасними постановками як бальних, так і сучасних танців. Особливі овації публіки отримували найменші учасники концерту, яким всього по 5 рочків.

   В ході концерту відбувся і благодійний аукціон, на якому бажаючі торгувались за право придбати лоти, передані місцевими умільцями. Серед них були прикраси ручно їроботи, розмальовані відра, вишиті та намальовані картини, домашня випічка, шампанське, яке було прикрашене, як новорічна ялиночка справжніми цукерками та інші вироби. Глядачі активно торгувались, за лоти віддавали по 100, 200 і навіть по 500 гривень. В результаті  було продано абсолютно всі роботи, представлені для аукціону. Наприкінці концерту маленьких артистів прийшов привітати сам Святий Миколай, він подякував діткам за їхні старання, за те, що вони так щиро і старанно виступали для того, щоб своїм танцем підтримати Лідочку на її нелегкому шляху до повного одужання.

 

   Зі сцени було оголошено суму, яку вдалось зібрати глядачами в результаті аукціону та добровільних пожертв в скриню – всього 10183,20, але після того як концерт закінчився дехто з глядачів вирішив ще підтримати Ліду і скриня поповнилась ще на пару сотень. В кінцевому результаті на рахунок благодійного фонду «Скарбниця надії» було переведено 10 670,00 грн. (ще 53,35коп. оплачено комісійний збір в банку). Учасники концерту отримали подарунки від Святого Миколая, а разом з тим велику порцію радості та щастя від усього того, що відбувалось на сцені. 

 

   Заключне слово було надане керівнику ансамблю. Діти на сцені та глядачі в залі аплодували йому та сканували «МОЛОДЕЦЬ»! І це дійсно так, адже одне діло придумати ідею, а вже зовсім інше втілити її в життя! Вже наступного дня після концерту на форумах Кузнецовська з'явились позитивні відгуки про сам концерт, про його організаторів, про те, що такі  акції потрібно проводити частіше. Щиро дякую усім, хто доклав зусиль для такої доброї справи!

Категорія: Легкобит Ліда | Додав: Anton (2012-12-19) | Автор: Людмила
Переглядів: 1771
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі