A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Козачок Сергій

Сергій Козачок
   Дворічний Сергійко Козачок знаходиться у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні вже більше двох місяців, але малюк все ще боїться незнайомих людей. При появі будь-якої нової людини в палаті хлопчик починає плакати. Довго наш фотограф не могла навіть сфотографувати Сергійка. У відповідь на всі її спроби зробити хоч одне фото, малюк відразу повертався до мами і починав плакати.

   У Сергійка лімфобластний лейкоз. Захворів малюк, як і всі хлопці з лейкозом, раптово. Мама помітила, що син став млявим, примхливим, втратив апетит, на ніжках з'явилися синці. Кілька днів походів по лікарях і ось вони вже в онкогематології з важким діагнозом.

   Історія маленького Сергія повинна була з'явитися на сайті ще вчора. Все вже було написано, залишалося тільки уточнити маленьке питання - де працює тато хлопчика. З цим простим питанням я прийшла сьогодні до лікарні. У відповідь мама Сергійка сказала, що тато хлопчика давно ніде не працює, а коли Сергійко захворів, чоловік спочатку запив, а потім просто пішов з сім'ї. Вдома залишилися дві доньки - 6 років і рік, але тато не цікавиться їх долею. Йому все одно, на що Надя лікує сина в лікарні, що їдять його діти, у що одягаються, як старша донька пішла в перший клас. Мама хлопчика зі сльозами на очах розповідала, що ростить дітей сама і що мріє зараз тільки про одне - щоб її з Сергієм відпустили додому на Різдво, щоб вона змогла побачити, як вже ходить маленька однорічна донька. «Іванка, Даринка, Сергійко і я - оце вся наша родина» - сказала на завершення розмови Надя. Я вийшла з палати хлопчика і «переварювала» нашу розмову з мамою, поверталася думками до незнайомого чоловіка, який зміг кинути дітей та дружину в самий важкий момент. Я пішла в інші палати, розмовляла з іншими мамами і почула ще одну новину - мама Сергійка вагітна, вже четвертий місяць.

   На жаль, лікування хлопчика проходить не гладко. Перший протокол хіміотерапії довелося перервати, у Сергія виявили грибок в легенях. У відділенні є дорогий препарат Кансідас, який хлопчикові капають щодня вже три тижні. Також у нас є 90 % ліків, необхідних лікарям, щоб ефективно боротися з лейкозом. Мама на сьогоднішній день купує фізрозчин, глюкозу, есенціале, нифуроксазид, системи до інфузоматів.

   Щоб контролювати хід лікування Сергійка лікарю необхідно знати результати аналізів на гриби. Пробірки з кров'ю пацієнта потрібно передати в столичну лабораторію, а потім вже лабораторія передає біоматеріал на аналіз до Німеччини. Зрозуміло, що це недешево. Сергійку вже провели два таких аналізи по 851 грн кожен. На сьогоднішній день у нас борг перед лабораторією за аналізи хлопчика 1702 грн. Допоможіть нам розрахуватися з лабораторією! Проведення таких аналізів життєво необхідно для дітей в гематології. Якщо ми не «закриємо» борг, лабораторія не візьме у нас аналізи для інших пацієнтів онкогематології.

   Допоможіть Сергійкові! Попереду у нього ще довга боротьба за життя. Мама сама не зможе забезпечити все лікування хлопчика. Занадто багато випробувань випало на її долю. Також мама хлопчика не відмовиться від підгузників, одягу для дітей, канцтоварів до школи для старшої доньки, дитячого харчування.

Адреса: Рівненська область, Дубенський район, с. Верба

Телефон мами 093 85 18 658 Козачок Надія
Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Козачка Сергія
Категорія: Козачок Сергій | Додав: Anton (2013-11-24) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1429
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі