A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Катруся

Дива поруч з нами

   Ця дівчинка з`явилася в нашому житті в середині грудня 2013 року. Малесенька недоношена дитинка, покинута в пологовому будинку рідними батьками. Дуже багато людей долучилося до порятунку маленької Катруськи. В день, коли вона народилася, дівчинка важила всього 670 грам і її одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Шанси вижити невеликі, шанси не бути глибоким інвалідом мінімальні. Лікарі не дають ніяких прогнозів, лише лікують, спостерігають, виходжують. Малеча повільно, дуже повільно набирає вагу. Набере декілька грамів, потім трошки скине, потім знову набирає. Рахуємо ці грами, рахуємо прожиті дні, знову ловимо кожне слово лікарів, бігаємо за ліками, підгузниками, спеціальною сумішшю.  Приблизно через півтора місяці в дівчинки проблеми з кишківником. Дуже складна операція, яку вдалося вдало провести молодому хірургу. Декілька днів після операції – знову тиша. Ніяких прогнозів. Дожити без погіршення до ранку. А потім до вечора. І так тиждень, другий. Через декілька днів після операції дівчинці починають давати суміш. Слава Богу, вона засвоюється. Потім пневмонія, яка може дати ускладнення на малесеньке сердечко. Переживаємо пневмонію. З сердечком все добре. Очі. Що з очима? В недоношених діток часто проблеми з очима. Тут теж все більш-менш спокійно. Лікарі постійно спостерігають.  Дитинка ще така малесенька, а досвідчені медсестри вже вчать її смоктати суміш с пляшечки. Катрусі такий розвиток подій не подобається, вона звикла спокійненько харчуватися через зонд. Навчання йде важко, але в решті-решт наша дівчинка розуміє, що годувати через зонд її більше не будуть і погоджується познайомитися з пляшечкою. Місяць за місяцем і ось нашій красуні Катрусі вже майже пів-року.  Малечу переводять до будинку дитини. 

   Паралельно з  процесом виходжування йшов ще один дуже важливий процес – всиновлення. Чоловік і дружина прочитали про Катрусю в інтернеті і прийняли рішення, що вони будуть дівчинці справжніми батьками. Процес всиновлення завжди відбувається довго – треба зібрати пакет необхідних документів, забезпечити необхідні умови для перебування дитини в родині, стати на облік в службі у справах дітей, дочекатися рішення суду. Напевно, в цьому є глибокий зміст. Адже рідну дитину мама виношує 9 місяців, а тут треба «виносити» в думках і в серці поки що чужу дитинку, стати їй найріднішими батьками. Катруську всиновили на початку червня, коли дівчинці майже виповнилось 6 місяців. Зараз дівчинка в люблячій родині, вона росте і розвивається. На сьогоднішній день Катя важить майже 4900грам, ріст дівчинки 59 см, вона самостійно повертається на бочок і навіть на живіт. Попереду дівчинку чекає ще одна важка операція, дитинці мають закрити стому на кишківнику, щоб вона могла справляти свої біологічні потреби в нормальний спосіб. Попередньо операція запланована на серпень в одній зі столичних лікарень. Сподіваємось, що операція пройде успішно. Поки що також залишається відкритим питання, чи буде в дівчинки ДЦП. На сьогоднішній день нічого не вказує на таку хворобу. Остаточно переконатися в тому, що все добре, лікарі зможуть через декілька місяців.

   Те, що рівненським  лікарям вдалося виходити таку дитинку це справді диво. Ще одне диво – нова сім`я, яка не побоялася всиновити дівчинку. Ці дива відбуваються поруч з нами і ми можемо хоч частково до них долучатися, допомагаючи таким діткам. Дякуємо всім, хто долучався до збору коштів на лікування та виходжування Катрусі, допомагав поширювати інформацію про дівчинку, допомагав передавати в лікарню ліки та предмети догляду. Дякуємо всім, хто не залишився осторонь історії малесенької дівчинки.

Категорія: Катруся | Додав: Anton (2014-07-11) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1953 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Іріна  
0
Пам"ятаю! Нехай буде щастлива і здорова.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі