A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Фрідріх Руслан

П’ять днів з життя бійця Руслана Фрідріха
   Неділя. Ранок. Пропущений дзвінок від мами підопічної дитини. Дзвінок в такий час - це завжди погано. У неділю вранці ніхто не дзвонить поговорити, дізнатися як справи, розповісти про свої щоденні клопоти. У минулу неділю я виявила на екрані свого телефону пропущений дзвінок від мами Руслана Фрідріха. Нагадаю, що хлопець перебуває вдома після довгого лікування в Охмадиті. Руслан паралізований нижче пояса, але за основним діагнозом у хлопця, слава Богу, все спокійно.

   Неділя. День. Досвід не підвів. Мама каже, що Руслану погано, потрібно їхати в обласну лікарню. На бензин немає грошей. Позичити вже ніде. Основний заробіток у селі - збирання ягід і грибів на продаж. Зараз не сезон, у односельців немає грошей. Починаємо шукати гроші, мама шукає машину. Гроші знайшли, а машину - ні. Дорога в далеке село погана, водії бояться зав'язнути в бруді.

   Понеділок.
Ранок, день, вечір. Руслан не виїхав з села. Сечовий катетер забитий, витягти катетер самостійно мама не може. Сеча не відходить.


   Вівторок. Ранок. Мама якимись неймовірними зусиллями знаходить машину і привозить сина в лікарню.

   Вівторок.
День. Руслана терміново госпіталізують у відділення планової хірургії. Піднімається питання про операцію.


   Середа.
Ранок. Хлопця забирають на операцію. В ході операції лікарі видаляють сечовий катетер і каміння з сечового міхура. Руслан ще не вийшов з наркозу, а мама, яка ніколи зайвий раз не просить про допомогу, телефонує і каже: «У мене в гаманці залишилося 100 гривень».


   Середа.
День. У Руслана піднімається температура до 39. Капають антибіотики. У лікарню приходить наша постійна помічниця Валентина і передає 900 гривень на лікування Руслана. Спасибі, допомога зараз потрібна як ніколи!


   Четвер.
Ранок. Температура тримається. Хлопцю призначають антибіотик мератин.


   Червер.
День. Заходжу в палату до Руслана, він спить. Мама вийшла на декілька хвилин в аптеку, поруч з Русланом тато. У палаті стійкий запах оцту. Якщо Руслана обтирають оцтом, значить температура не спадає.


  Четвер.
День, через годину. Повертаюся з гематології в хірургію. Руслан вже прокинувся, дуже млявий. Температура 38,7. Апетиту немає. Розмовляю з мамою. Підраховуємо, що за три дні витрачено 3000 гривень, половина цих грошей була зібрана на рахунку фонду та на неї закуплено ліки, а половину мама витратила готівкою. Більше грошей немає ні в мами, ні у фонді. Мама заповнює документи про отримання ліків. У хірургії ліків немає, купуємо все, включаючи шприци, глюкозу і фізрозчин. У палаті така тиша, що здається, ніби тебе засмоктує порожнеча. Час зупинився. До нестями хочеться включити музику, комусь подзвонити, кудись бігти. Щось робити, але не сидіти ось так, в тиші. На прощання мама посміхається, намагаючись мене підбадьорити, і говорить: «Нічого, ми впораємося. Мій Руслан - боєць»! Світ перевернувся. Це я прийшла сюди, щоб її підтримати. А виходить зовсім навпаки.


   Четвер.
Вечір. Намагаюся зібратися з думками і розповісти вам про Руслана. Як просити про допомогу в такій ситуації? На що саме просити, якщо список ліків мамі дають в руки тільки вранці після обходу і як правило тільки на день? Допомога потрібна практично на все - ліки, шприци, системи, перев'язочні матеріали, серветки. Назвати хоча б приблизну суму неможливо. Сподіваємося, що таких великих витрат, як у перші дні в лікарні, більше не буде. Тим не менш допомога вкрай необхідна. Потрібно протриматися, видертися з цієї біди.


   П'ятниця. Ранок.
Дзвонить Марія, мама Руслана. Просить в першу чергу подякувати всім, хто допомагав їм під час лікування - молився, здавав кров, перераховував гроші. Знову і знову повертається до того, скільки добрих людей навколо. Марія ще раз підкреслює «Тільки не забудьте всім подякувати. Не пишіть про гроші, просто попросіть людей згадати про Руслана і трішечки йому допомогти». Сьогодні Руслану, слава Богу, краще. Температура не зашкалює, хлопець трішки поїв.

   Допоможіть! Підтримайте!Телефони:

Мама Фрідріх Марія 067 18 05 192
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Фрідріха Руслана
Категорія: Фрідріх Руслан | Додав: Anton (2013-03-01) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1532
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі