A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Добровольська Аня

Добровольська Аня
   Заходжу в палату знайомитися. Мама і донечка. Обидві маленькі, обидві безпорадні, розгублені. Мама вибігає за ліками, попередивши, що донечка дуже погано бачить, а я на хвилинку залишаюся в палаті один-на-один з дівчинкою, «прив'язаною» до крапельниці з інфузоматом. Маленька хвора людинка, малечі на вигляд приблизно сім-вісім місяців, але вона впевнено ходить. Дівчинка довірливо підходить і обмацує мої руки, чіпає волосся, пробігає пальчиками по папці з документами. Знайомиться. Я насилу витримую таке знайомство. Крихітна, безпорадна, без волосся і з величезними чорними очима. Хворі оченята постійно бігають, не зупиняючись на одному місці. Раптово малеча повертає голову до дверей і каже «Мамо!». Через секунд десять в палату заходить мама. Значить, дівчинка почула її мало не в іншому кінці коридору. Мама каже, що Ганнуся бачить. Бачить дуже погано і не може перебувати в приміщенні з яскравим освітленням, ховається від сонця, але іграшки дівчинка розглядає. Виявляється, Анічці вже виповнилося два рочки. Але вона особлива дівчинка. І розвивається малеча по-особливому. Повільніше ніж здорові дітки. Анічка важить всього сім кілограм, розумово розвинена приблизно на рік. Світлана та Аня повернулися з Києва і будуть вже вдома продовжувати боротьбу з раком нирки. Мама дуже боїться залишитися без копійки. Світлана каже, що таким особливим діткам з вродженими вадами не допомагають. Намагаюся її переконати, що у нас дуже добрі люди. Мама перепитує «Ви думаєте, що нам допоможуть?», Але я бачу, що вона мені не вірить.

   Анічка Добровольська народилася 16 січня 2011 Дівчинка народилася доношеною, з вагою 2600гр, але вже хворою. Через добу Аня потрапила до реанімації, потім дівчинку перевели в патологію новонароджених. У дівчинки було безліч діагнозів - крововилив у мозок, набряк мозку, ураження центральної нервової системи, ішемічна хвороба серця, збільшені печінка, нирки, патологія нижнього відділу кишечнику. Після численних аналізів Ані поставили рідкісний діагноз - анірідія - природжена відсутність райдужної оболонки ока, вроджена катаракта обох очей. Таке захворювання виникає на генетичному рівні. Але найстрашніше навіть не проблеми із зором. Лікарська практика показує, що аніридія може поєднуватися з пухлиною Вільмса, розумовою відсталістю, патологією сечостатевої системи і вадами розвитку. Батьки вирішили не опускати рук і боротися за Ганну. Дівчинка близько року жила з «зашкалюючими» лейкоцитами, жила фактично на антибіотиках. Але малеча розвивалась. Нехай повільно, але робила маленькі успіхи. У рік і чотири місяці маленька Аня навчилася сидіти, а вже через місяць пішла невпевненою ходою. Батьки збирали гроші на офтальмологічну операцію для Ганнусі. Мама дівчинки кожен день раділа успіхам своєї донечки і сподівалася, що страшні слова про можливу пухлину нирки, що іноді супроводжує основну вроджену генетичну ваду дівчинки, так і залишаться словами на сторінках медичних довідників. Але сталося по-іншому. Медичні довідники, на жаль, не обдурили. У дівчинки виявили пухлину нирки. Ситуація із зором зараз пущена на самотік - потрібно боротися з раком.

   Аню направили на операцію в Інститут раку. Дівчинка пройшла 4 курси хіміотерапії до операції і 10 січня 2013 була прооперована в інституті раку в Києві. Дівчинці видалили пухлину на нирці і частину нирки, але більша частина нирки залишилась і функціонує. Малеча важко відновлювалася після операції, довго температурила.

   Зараз дівчинка повернулась до Рівного для проходження післяопераційних курсів хіміотерапії. Для подальшого лікування потрібні препарати Дактол, Доксорубіцин, Зофран, Еспа-ліпон та інші. Грошей у батьків вже не залишилося.

   Будь ласка, допоможіть маленькій Ані! Допоможіть мамі повірити в те, що наші помічники не вибирають між тими, у кого більше шансів, і між маленькими і слабенькими. Світлана дуже любить свою дівчинку. Вона приймає усі хвороби своєї донечки і готова боротися. Мама не опускає руки. Лікар дівчинки теж готова боротися, вона перша просила підтримати Ганнусю. Малеча слабенька і худенька, але не нам вирішувати, хто зможе видряпатися, а хто ні.

   До декретної відпустки мама Ані працювала вихователем у дитячому садку, тато дівчинки - водій маршрутки.


Телефони:
Мама Добровольська Світлана 097 433 60 03
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Добровольської Ані
Категорія: Добровольська Аня | Додав: Anton (2013-02-08) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1752
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі