A A
RSS
Головна » Статті » Наші випускники » Басистий Максим

Новини відділення
   Ми давно вже не писали загальних новин про наших діток. Слава Богу, ми тримаємося. Багатьом малюкам зараз важко, але йдемо вперед.

   Один з бійців, який знаходиться на фінішній прямій - Діма Сич. Хлопець пройшов три протоколи хіміотерапії і зараз проходить курс опромінення. Сподіваємося, що наш герой зустріне Новий рік вдома в якості «випускника».

   Продовжує лікування Вітя Титарчук. Ми помітили, що як правило другий протокол хіміотерапії дітки з лімфобластний лейкоз проходять легше ніж перший, але у Віті поки виходить навпаки. У хлопчика виявили запалення легенів. Малюк погано себе почуває, він не хоче рухатися, тихенько лежить на подушках, забившись у кут ліжка. Зараз Віті нічого не цікаво, апетит пропав. Сподіваємося, що найближчим часом хлопчикові стане краще.

   Пройшов чотири курси протирецидивної хіміотерапії наш «син полку» - Назарчик Манайло. У малюка було багато неприємностей, і висока температура, і пронос кілька днів, і падіння аналізів, і високі печінкові проби. Після четвертої хімії пройшло більше трьох тижнів, але на даний момент лікарі ще не можуть зробити хлопчику контрольне КТ. Минулого тижня Назарчику знову перенесли КТ через високі печінкових проб (у малюка гепатит В). За результатами контрольного обстеження київські лікарі приймуть рішення, скільки ще курсів хіміотерапії проходитиме наш хлопчик.

   На жаль, дуже погані новини в нашої розумниці Яночки Костюкевич. На контрольному КТ у дівчинки виявили метастази в легенях. У це важко повірити. Яночка зараз така гарна, весела! Її нічого не турбує. За два роки лікування дівчинка дуже багато пройшла. Дві операції з видалення пухлини, численні курси хімії, курси опромінення. Ми так сподівалися, що завершення лікування близько. Після другої операції дівчинці призначили опромінення на місце пухлини. Але підступна хвороба не здається. Поки Яночці опромінювали щоку, у неї з'явилися метастази в легенях. Дівчинці призначили нові курси хіміотерапії, перший курс вона вже пройшла. Ми продовжуємо сподіватися на краще.

   Повернулась після MIB-сканування в Москві Лідочка Легкобит. Кілька разів поїздка була на межі зриву, спочатку через погодні умови, потім через низькі аналізи Лідочки. Слава Богу, дівчинка все-таки поїхала на обстеження і результати сканування хороші. В організмі все чисто. Бабуся збирається на консультацію в Інститут раку. Після консультації буде зрозуміло, чи можна вважати нашу крихітку випускницею. На жаль, курси хіміотерапії важко вдарили по організму Лідочки. У дівчинки запалення товстого кишечнику і проблеми з сечовипусканням. Я вже не кажу про гепатит В. У будь-якому випадку, нашій красуні ще потрібно буде довго відновлюватися після основного лікування.
   Щиро дякуємо за допомогу в здійсненні поїздки Вікторії з Києва, жителям і волонтерам міста Кузнецовськ за організацію великого благодійного концерту на підтримку Лідочки (на концерті зібрано більше 10 тисяч гривень), директору Кузнецовської АЕС за особисту участь у долі нашої дівчинки, а також багатьом іншим жертводавцям. Завдяки вам важка і дорога поїздка до Москви стала реальністю.

   Все так само важко продовжує лікування Саша Ткач. Дівчину на два тижні відпустили додому відпочивати після хімії, але вона повернулася у відділення вже через кілька днів з температурою. Тільки впоралися з температурою - впали тромбоцити. У найближчі дні для Саші будуть сепарувати кількох донорів на тромбоконцентрат, так як у дівчини є загроза кровотечі. Величезне спасибі всім, хто відгукнувся на попередню прохання про допомогу для Саші, насамперед Анні, яка пожертвувала майже 20 тисяч гривень.

   Пліч-о-пліч йде з Сашею інший наш герой - Максимко Басистий. У хлопчика практично ті ж проблеми, але на відміну від Саші, його зовсім не відпускають додому. У Максимка теж проблеми з тромбоцитами, для нього теж будуть сепарувати донорів на тромбоконцентрат. Виглядає хлопчик погано, він дуже блідий і в синяках по всьому тілу.

   Два тижні тому прооперували нашу крихітку Анічку Коваль. Дівчинка почуваєтья добре, але на місці пухлини ще збирається рідина. Правда рідини відкачують все менше і менше. Мама дуже хоче зустрічати Новий рік вдома, разом з усіма дітками і чоловіком, але вибирати не доводиться. Головне - здоров'я Ганнусі. Всі ми з нетерпінням очікуємо результатів гістології видаленої пухлини. Сподіваємося, що малечі більше не потрібно буде «хімічитись».

   Також знаходиться в Києві подружка Ганнусі - Софійка Гапонюк. Контрольне МРТ показало, що в результаті опромінення пухлина у дівчинки не зменшилась. Лікарі призначили дівчинці курси хіміотерапії. Дівчинка вже проходить хімію в Інституті нейрохірургії.

   Продовжує лікування Ваня Кісорець. Цей хлопчина настільки тихий і спокійний, що я навіть не знаю, що можна про нього написати. Найголовніше зараз те, що Ваня спокійно і упевнено проходить курс за курсом і йде до перемоги над хворобою. Велика частина лікування вже позаду.

   Також продовжує лікування Діма Русанов. Зараз хлопчик проходить другий протокол хіміотерапії і більше часу перебуває вдома, ніж в лікарні, чим усіх нас дуже радує. Звичайно, буває і погане самопочуття, і хандра, і відсутність апетиту, але Діма, як і всі наші бійці, йде вперед до перемоги.

   Пройшла перший дуже важкий протирецедивний блок хіміотерапії у відділенні ІХТ Охмадиту наша Оля Новосад. Результати першого блоку порадували лікарів - Оля досягла ремісії! Дівчині дали ще тиждень на відпочинок і найближчим часом наша героїня заступить на другий такий же важкий блок хімії. Після хімії Олі планують провести ауто-трансплантацію кісткового мозку. На жаль, рідний брат Олі не підійшов як донор на споріднену трансплантацію.

   Дуже сумно про це писати, але у відділенні є нові дітки. Зараз ми з ними тільки знайомимося, але найближчим часом історії цих дітей з'являться на сторінках сайту.

   В цілому ситуація у нас у відділенні більш-менш спокійна. Що стосується ліків, то зараз у нас є майже всі необхідні препарати хіміотерапії, багато антибіотиків, протигрибкові препарати, колонієстимулюючі фактори. Така гарна ситуація склалася після того, як у відділення надійшли ліки з державних закупівель, а також ліки, закуплені за рахунок обласного бюджету на суму 185 тисяч гривень після звернення нашого фонду до обласної ради з проханням про виділення додаткових коштів на покупку ліків для онкохворих дітей. Чесно кажучи, ми вже забули, що саме така ситуація із забезпеченням ліками є нормальною і зараз сприймаємо її в якійсь мірі як диво. Щиро сподіваємося, що це чудо не перетвориться на міф, не розвіється за вітром, не розтане разом зі снігом, як тільки закінчаться ті ліки, які зараз є у відділенні. На який період вистачить ліків, ми не знаємо, але щиро радіємо ситуації, коли можна не писати кожні кілька днів новини з криком «Допоможіть!».

   Звичайно, наші батьки купують деякі ліки - гептрал, ессенціале, лазикс, уропрот, доксорубіцин, метотрексат, але на сьогодні частина ліків, які лягають на плечі батьків значно менше тієї частини, яка є у відділенні.
Категорія: Басистий Максим | Додав: Anton (2012-12-27) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1477
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Категорії розділу

Гаврилюк Максим [4]
Журик Катруся [12]
Ляшук Сашко [3]
Тарчевський Дмитро [6]
Цихмиструк Максим [7]
Фрідріх Руслан [7]
Шустер Олександр [1]
Васильчук Роман [2]
Казмірчук Вадим [0]
Климук Наташа [5]
Колодич Алла [3]
Кукса Анастасія [3]
Куцюк Юля [5]
Маринич Ростислав [0]
Питель Вадим [8]
Савсюк Анастасія [7]
Токарський Денис [11]
Фіненко Іванка [3]
Янковець Таня [3]
Шупик Юра [4]
Мартинюк Олександр [5]
Сич Дмитро [4]
Московець Тимофій [5]
Пригодюк Дарина [2]
Басистий Максим [4]
Ткач Олександра [7]
Легкобит Ліда [3]
Русанов Дмитро [4]
Гапонюк Софія [4]
Титарчук Віктор [4]
Кісорець Іван [4]
Добровольська Аня [1]
Занько Софія [3]
Федоришина Аліна [4]
Затірка Андрій [5]
Мудрий Давид [4]
Гарбар Антон [2]
Бородіна Ольга [1]
Гаврилюк Сергій [2]
Федорович Юлія [4]
Видиш Олексій [6]
Жигун Олена [7]
Козачок Сергій [3]
Коваль Олександр [3]
Лінник Денис [1]
Варійчук Юлія [6]
Ковальковська Оксана [6]
Яремкевич Яна [5]
Катруся [5]
Забейда Віталій [0]
Коваль Петро [2]
Шурук Маргарита [3]
Лесковець Андрій [3]

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі