A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Бачук Юра

Юра Бачук – один за всіх і всі за одного!
  Ми рідко пишемо новини про Юру Бачука, бо він дуже часто знаходиться на лікуванні в Києві. Часто за турботами про інших дітей ми не помічаємо цього скромного хлопця з великої дружної сім’ї з села Перетоки Костопільського району.
  А от мами в нашій гематології, навпаки, ніколи не забувають про Юру. Скільки часу не провели б Юра з татом в Києві, під час кожного візиту в лікарню мами або запитують в мене як там Бачуки, або самі розповідають новини про них. І дуже часто мами нашого відділення запитують, як в батьків Юри з коштами. Я знаю випадки, коли мами відмовлялися від допомоги і просили перерахувати гроші Юрі. Вони добре знають, як важко сім’ї хлопця протягом майже двох років боротися з саркомою.
  За ці два роки пройдено дуже багато. Була операція по видаленню ураженої саркомою плечової кістки, було 17 післяопераційних курсів хіміотерапії. Літом в Юри раптово погіршився стан здоров’я, температура піднялася до 40 градусів – запалення легенів. Тільки вдалося приборкати пневмонію, знову проблема, на цей раз набагато серйозніша. В Юри сталося гнійне запалення на місці встановлення протезу. Знову температура, страшний біль. Щоб врятувати Юрі життя, київським лікарям довелося видалити протез з руки. Протягом двох місяців хлопець з татом знаходилися в Києві.
  В листопаді Юра пройшов ретельне обстеження . Воно показало водночас і покращення, і погіршення стану метастазів в легенях. Покращення – багаточисельні маленькі метастази піддалися хіміотерапії і зникли, погіршення – великі метастази стали більшими. Вердикт київських лікарів однозначний. Операція з повторного встановлення протезу на руку відкладається. Зараз потрібно видаляти метастази з легенів. Спочатку з однієї легені, потім з іншої. Ми дуже сподіваємося, що Юру зможуть прооперувати до Нового року.
  На операцію потрібні гроші. Великі гроші, яких в багатодітній сім’ї Бачуків немає. Зараз на картці в батька Юри є 2 тис. гривень, найближчим часом мають надійти 5 тисяч від благодійної організації «Серце – дітям України», ще 1500 гривень зібрано волонтерами за останній тиждень. Але щоб їхати в Київ треба мати щонайменше 15 тисяч гривень. Тобто зараз батьки Юри мають половину необхідного мінімуму на операцію.
  Юра виховується в великій дружній і дуже скромній сім’ї. В хлопця є ще старші брати і молодші близнята, братик і сестричка. Юрко завжди з посмішкою розповідає про малих бешкетників. Одразу видно, що вони його найкращі друзі і що їхні посмішки наче промінчик сонця в повному болю житті хлопця. Гордість сім’ї –це старший брат Юри. Він на відмінно вчиться в математичному ліцеї в Рівному, зайняв перше місце на всеукраїнській олімпіаді з астрономії, отримує стипендію міського голови.
  А от тато Юри, Олександр Євгенович, на перший погляд звичайна людина. Але таке перше враження хибне. Коли Юра захворів, батько прийняв рішення лежати в лікарні разом з сином. Цей спокійний чоловік першим приходить на допомогу всім мамам в нашому відділенні. Дядя Саша (так його називають молодші мами в відділенні) ходить в аптеку, бігає за аналізами, зустрічає маршрутки з передачами для всіх пацієнтів нашого відділення і може розважити будь-яку дитину. По-християнськи Саша ставиться і до допомоги. Щоразу, коли мова йде про гроші, він намагається уникнути розмови. Він постійно каже «Допомагайте іншим дітям, ми вже якось самі будемо лікуватися». Зараз ситуація повторюється. Ті ж слова «Є діти, яким більше треба гроші. Ми просто не можемо знову просити на допомогу».
  Я пишу це прохання від імені мам нашого відділення. Тато Юри постійно допомагає їм, і зараз вони не можуть не допомогти його синові. Мами нашої гематології не можуть зараз мовчати, не можуть закрити очі на цю ситуацію. Юрі дуже потрібна допомога. Він пройшов так багато, витерпів стільки болю, що просто не може зупинятися. Хвороба не прощає таких зупинок. Будь-ласка, допоможіть Юрі.
  Перш за все Юрі потрібні молитви. Зараз, в період Різдвяного посту, будь-ласка, вимкніть телевізор і зверніться до Господа з молитвою про зцілення отр. Юрія. Кожного вечора о 22 годині наші волонтери моляться про здоров’я дітей. Будь-ласка, приєднуйтеся і Господь почує нашу спільну молитву!
  Через 2 тижні Юрі виповниться 14 років. 31 грудня Юрчика День народження. Будь-ласка, знайдіть серед новорічних турбот хвилинку для того, щоб привітати хлопця, подзвоніть або напишіть СМС.
Телефон тата 067 191 03 54 – Олександр.

Якщо маєте можливість, відкладіть декілька гривень і перерахуйте їх Юрі на рахунок. Щоб перерахувати гроші, найзручніше користуватися терміналами в відділеннях Приватбанку. Біля них як правило немає черги, і термінали працюють з мінімальною комісією.
Реквізити для надання допомоги:
Поповнення рахунку через відділення Приватбанку № картки 1201 0000 6029 2955
Поповнення рахунку через відділення інших банків № рахунку 26201602646255 Отримувач: КБ Приватбанк
МФО 305299
ЗКПО 2565415515
Призначення: Безповоротна фінансова допомога на лікування сина, для поповнення карти №1201 0000 6029 2955, Бачук Олександр Євгенович, інд. код 2565415515 Координати батьків Юри:
Мама –Бачук Світлана Севастянівна – 097 935 47 06
Тато –Бачук Олександр Євгенович - 067 191 03 54
 
 Мар’яна Рева
067 360 27 20
Категорія: Бачук Юра | Додав: Volonter (2010-12-17) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 2417 | Коментарі: 1 | Теги: онкохвора дитина, Допомога дитині на операцію
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі