A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Вашкевич Любов

Любочка Вашкевич - випускниця!

   Пройшла всі курси хіміотерапії Любочка Вашкевич. Лікування було дуже довгим і важким. Любу довго готували до операції з видалення пухлини, провели багато курсів хіміотерапії. У серпні 2013 року лікарі Інституту раку провели дуже складну операцію з видалення пухлини і заміні частини кістки на ендопротез. Любочка пройшла через неймовірні страждання, але протез не прижився і лікарям довелося ампутувати дівчинці ногу вище коліна. Далі були знову хімії. І ще одна операція з видалення метастазів з легенів. Натерпілася наша дівчинка... Не розповісти словами, не пояснити.

   Вітаємо Любу з поверненням додому! Сподіваємось на краще. Чекаємо нашу красуню в лікарні тільки на обстеженнях. Спасибі всім, хто допомагав збирати кошти на лікування, підтримував подарунками, вивозив Любочку на прогулянки, в магазин, в кіно.

   На жаль, лікування не завершене. Залишається не вирішеною проблема з гепатитом В. Печінкові проби знову зашкалюють. Можливо, в найближчі дні Любі призначать Пегінтрон або Пегасис.

   І є у нашої Любочки величезна мрія - якісний німецький протез. Такий протез, на якому можна сміливо танцювати на весіллі! Люба сама зв'язувалася з виробником протезу, дівчину зорієнтували на суму щонайменше 200 тисяч гривень. Ми розуміємо, що час важкий. Але раптом хтось захоче здійснити мрію Люби. Адже здійснити таку велику мрію це так багато. Якщо ви можете допомогти - зв'яжіться з нами.

Категорія: Вашкевич Любов | Додав: Anton (2014-07-30)
Переглядів: 1614
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі