A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Сачук Василь

Вася Сачук - знову проблеми

   «Скільки пам'ятаю себе у відділенні, там завжди був Вася. Я разом з ним і його рідними мрію, щоб він нарешті вже був удома, здоровим, щасливим і забув щонайшвидше про лікарняні будні... Ми всі віримо що він незабаром одужає" - так написала кілька днів тому одна з волонтерів, яку ми вже давно не можемо називати новачком. Так, Вася у відділенні онкогематології вже дуже давно. Майже півтора року триває лікування лейкозу. Пройдено три протоколи хіміотерапії, пройдено опромінення. Лікування йде дуже важко - падіння аналізів, повне скасування метотрексату у всіх блоках хімії, один раз навіть була підозра на рецидив, слава Богу, вона не підтвердилась. Попереду ще один протокол хімії.

   Васю відпустили додому на півтора місяці відпочити перед останнім протоколом хімії. Але повноцінного відпочинку не вийшло. Хлопець повернувся до лікарні з високою температурою і поганим самопочуттям. Раз на день у Васі без видимих ​​причин піднімається температура до 39, почався кашель, у легенях лікарі не прослуховують запалення, але рентген поганий. На сьогоднішній день у хлопця підозра на вірусну або грибкову інфекцію. На завтра призначено КТ.

   У нашій лікарні діє безкоштовна програма з обстежень КТ для онкохворих дітей до 14 років. На жаль, наш герой вже значно старший, а це значить йому потрібно буде оплатити повну вартість томограми. Це сума близько 1000 гривень. За результатами обстеження буде призначено лікування, але вже зараз ми точно знаємо, що в нашому відділенні немає противірусних препаратів, а протигрибкові закінчуються.

   Для мами, яка сама виховує сина і вже рік постійно перебуває з ним у лікарні, навіть сума за КТ практично непідйомна. Я вже не кажу про ліки. Допоможіть!

Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Сачука Василя

Категорія: Сачук Василь | Додав: Anton (2014-12-16) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1158
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі