A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Матвійчук Назар

Репортаж з виставки "Жити. Творити. Перемагати!". Відео.
 25 січня 2011 року у галереї «У фарватері іcтин» (ТЦ «Злата плаза») відкрилася перша персональна виставка Назарія Матвійчука – молодого митця, який самотужки оволодівав тонкощами живопису та графіки.
 - Звичайно, цій людині ще потрібно багато вчитися, але я запевняю і навіть підтверджую, що ця людина від мистецтва. І те, що сьогодні показує Назар на цій виставці, це лише підтвердження його працьовитості, сміливості та натхнення, - поділився враженнями Олекандр Харват.
 Хист до малювання прокинувся у Назара ще у дитинстві, пригадує, що найкращими іграшками для нього були кольорові олівці. Проте у повній мірі його талант розкрився тоді, коли, здавалося, від звичного життя залишилося лише попелище – у 13 років хлопцю поставили діагноз «гострий лімфобластний лейкоз». Намагаючись якось оговтатися від потрясіння та знайти сили жити далі, Назар став малювати у лікарняній палаті.
 Нині боротьба з лейкозом триває уже 5 років, проте молодий художник не складає рук, адже треба жити, творити та перемагати.
 - Це ж арт-терапія, а арт-терапія дуже допомагає, коли тяжко. І взагалі, коли я був хворий, мама давала мені олівець і я малював. Я відбивався від усього цього світу, - каже молодий митець. – А талант. Він, напевно, передався у спадок від діда, який помер у той самий день, що й я народився.
 Підтримати Назара прийшло чимало гостей, які обдарували митця подарунками - хлопець навіть розгубився від такої кількості уваги та призів. А батьки, які прийшли спочатку зі словами «Ну це ж просто виставка. Просто для нього виставка», виходили із галереї «У фарватері істин» із щасливими усмішками.
 - Коли він брав у руки олівець, він забував про біль, про все. Казав: мамо, мені здається, що вже нічого не болить. Це давало силу, і він наче не помічав, що хворий, - згадує мати Олександра Матвійчук про перші досягнення сина.
 Виставка працюватиме до 13 лютого включно. Усіх бажаючих побачити Назарові картини можуть завітати до ТЦ «Злата Плаза», де на першому поверсі, знаходиться галерея «У фарватері істини». Там можна більш детально ознайомитися із історією життя Назара, та його творчістю, залишити на згадку запис у книзі відгуків, або долучитися до здійснення мрії художника і зробити благодійну пожертву на матеріали для подальших робіт. Або навіть придбати вподобану картину.
 
Здійснити благодійну пожертву можна опустивши гроші у скриньку на самій виставці, або поповнивши картковий рахунок
Приватбанк Р/р 29244825509100
305299 / 14360570
Номер картки 4627 0858 2306 0161
Матвійчук Олександра Миколаївна ідентифікаційний номер 2314619865
 
РТБ
 
 
Рівне1
 
 
 
Категорія: Матвійчук Назар | Додав: Volonter (2011-01-26) | Автор: Катерина Іванова, Анна Ільюк
Переглядів: 2227 | Коментарі: 1 | Теги: Назар Матвійчук, виставка, Художник
Всього коментарів: 1
1 Таня  
0
Дуже талановитий хлопець.Картини не можуть залишити байдужими.Захоплює краса пейзажів,гарно передані кольори,роботи наче надихають на радісне життя.=)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі