A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Гордійчук Максим

Наші новини або Звіт про диво!

       Сьогоднішня новина буде незвичайною. Я хочу розповісти вам про ті дивовижні події, які відбуваються в нашому онкологічному відділенні. Перше чудо - якось непомітно в щоденне спілкування і листування наших волонтерів увійшла звичка - після кожної доброї новини сказати, написати у внутрішню розсилку чи подумки прокричати: «Слава Богу!». І якщо порахувати скільки разів на день у нас є привід говорити ці прості слова, то виявляється все не так погано, як здається. Щодня Господь дає нам маленькі радощі в цьому такому важкому, але такому рідному відділенні, а іноді дарує і справжні чудеса.

       Отож, усе по черзі.

       Величезна радісна новина - пройшов всі курси хімії і довгий курс опромінення наш Дмитрик Тарчевський. Паралельно хлопчик приймав і продовжує приймати препарат від гепатиту Пегасіс. Зараз малюк вдома. У найближчі дні Діма приїде на контрольні обстеження. Ми всі сподіваємося, що після обстежень можна буде впевнено говорити про завершення лікування.


       
Наближається до завершення лікування Максим Гордійчук. Останній блок хіміотерапії заплановано на 20 липня. Останній тиждень був дуже нервовим. У хлопчика раптово піднялася температура до 40 градусів і трималася чотири дні, Максим нічого не їв. Скільки сліз пролила мама, коли в жаху побачила, що з хворого вушка у Максимка витекла рідина. Адже саме так вперше дала про себе знати пухлина в минулому році. Слава Богу, у хлопчика був всього лиш отит. Тільки підлікували вушко - нова напасть. Пронос. Знову хлопчик категорично відмовляється від їжі і кілька днів тримався лише на воді. Зараз Максимкові вже краще. Хлопчик піднімає аналізи перед останнім блоком хімії. Минулого тижня на ліки було витрачено багато грошей. Але як тільки мама в черговий раз залишала всі гроші в аптеці, до них у відділення приходили люди з черговими пожертвами. Чи це не чудо, створене руками кількох людей? Спасибі Вам!

       
Через кілька днів завершить тримісячний курс лікування препаратом Кансідас Катруся Журик. Те, що Катя ні на день не перервала лікування – ЧУДО! Тільки тато дівчинки знає, скільки листів він написав, скільком людям він подзвонив, скільки разів, сподіваючись тільки на Господа, знову і знову починав шукати гроші. Завтра тато купить останні два флакони ліків. Всі ми сподіваємось, що Катруся вже повністю вилікувалася від грибка і зможе назавжди розпрощатися з крапельницями. Зараз я можу зізнатися чесно, що не вірила навіть у теоретичну можливість того, що можна буде забезпечити Катю ліками на весь курс. Спочатку я сподівалася зібрати гроші хоча б на місяць лікування, на більше я навіть не розраховувала. Але Господь і наші жертводавці вирішили по іншому. Спасибі Вам!

       
Якщо чудо з Катрусьою Господь явив нам впродовж трьох місяців, то чудо з Вальою Михайлицькою відбулося за хвилину. У минулій новини про дівчинку я писала, що Валі потрібно терміново зібрати 2500 гривень на хімію. Проходить день після розміщення новини, проходить другий, вранці третього дня на рахунку фонду для дівчинки зібрано всього 30 гривень. Щоб вчасно заступити на хімію, до кінця робочого дня ліки потрібно замовити в аптеці. Я розумію, що сайт Донор не працює, і ми можемо сподіватися тільки на наш сайт і соцмережі. Сиджу перед екраном монітора і кожні хвилин 10 заходжу в клієнт-банк, сподіваючись побачити там хоч щось нове. Теоретично можна почекати день або два, але коли я згадую, як же Валя мріє скоріше відкапатись і поїхати додому, у мене починається паніка. В голові не вкладається, як же я можу обдурити дитину, яка так чекає, що в п'ятницю заступить на хімію. В черговий раз безрезультатно заглянувши в банк, в голос промовляю «Господи, допоможи!». Через 30 секунд дзвонить жінка. Ми домовилися, де і коли вона зможе передати 500 гривень для Валі і 50 гривень на витрати фонду. Тільки попрощалися - дзвонить наш волонтер. «Терміново продиктуй реквізити! Зараз одна жінка перерахує 2000 гривень для Валі!». До розповіді про це чудо, я можу тільки додати, що до наступного ранку для Валі вже було зібрано 4200 гривень. Слава Богу! Спасибі всім, хто допоміг дівчинці. Зараз Валя вдома, відпочиває перед наступною хімією.


       
Повернулася після операції і відразу заступила на хімію Яна Костюкевич. Дівчинка весела і активна. Вона відносно легко перенесла складну операцію з видалення пухлини на обличчі. На жаль, проблеми почалися після операції. Пухлина частково вросла в орбіту ока, щоб її видалити лікарям довелося оперувати в декількох міліметрах від ока Яночки. Зараз у дівчинки великий синець, білок ока повністю залитий кров'ю, дівчинка погано бачить і дуже косить оком. Всі ми сподіваємося, що це тимчасово. В цілому настрій хороший. Мама чудово розуміє, що операція була єдиним шансом перемогти хворобу і намагається спокійно ставитися до наслідків операції.


       
Продовжують лікування лейкозу наші малюки Максим Ціхміструк, Саша Мартинюк і Діма Ляшук. Те, що всі хлопчики проходять лікування за планом, без тривалих обвалів аналізів і зупинок, теж можна вважати дивом. У фінансовому плані Саша Мартинюк і Діма Ляшук зараз самі забезпечені дітки у нас у відділенні. У Діми на рахунку фонду є ще 12 тисяч, зібраних в березні після сюжету в програмі «критична точка», а мамі Сашка передали 30 000 гривень. Таку суму зібрали місцеві журналісти в результаті благодійної акції «Подаруй можливість жити», організованої під керівництвом губернатора області.

       
Є у нас ще кілька діток, яким ой як потрібно диво! Один з цих малюків - Максимко Басистий. Пункція на 21 день лікування показала наявність бластів, в п'ятницю у Максимка взяли контрольну пункцію на 33 день. Результатів поки немає. Ми дуже сподіваємося, що хлопчик вже в ремісії. У будь-якому випадку попереду Максимка чекають блоки високодозованої хімії. Буде дуже важко. У фінансовому плані в хлопчика ситуація теж поки невтішна. З моменту розміщення історії Максимка на сайті, на рахунок фонду надійшло 150 гривень. Дякуємо за допомогу! Але цього дуже мало, щоб продовжувати лікування. Зараз у Максимка впали аналізи. Хлопчику потрібно вводити ТеваГрастім, хоча б 3 флакони. Йде мова про мінімальну суму в 2400 гривень.

Реквізити для надання допомоги

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Басистого Максима


       Через кілька днів заступає на другий протокол хіміотерапії Діма Сич. Зараз хлопець вдома. На жаль, у Діми виявили гепатит. Лікарі зараз чекають результати повторних аналізів, щоб визначитися з подальшим лікуванням.

    Вчора в наше відділення привезли Анастасію Небувайло. Дівчинка провела в реанімації Охмадіта близько 40 днів. Більше місяця малеча була без свідомості. Новини поки невтішні. У дівчинки виявили гепатити С і G, грибок у легенях. З таким «букетом» Настя повернулася в наше відділення. Всі ми сподіваємося на краще і віримо, що лікарі зможуть впоратися з ситуацією і допоможуть Настуні перемогти хворобу.       Ще складніша ситуація з Тимофієм Московцем. Хлопчик погано відреагував на перший блок хімії. Крім того, у Тимофія були проблеми з венозним портом, температура, падіння аналізів, важкий стоматит. Тільки лиш хлопчику стало краще і можна було заступати на другий блок хімії, коли стало відомо, що йде у планову відпустку лікуючий лікар Тимофія. Швидше за все, на хвилі відчаю батьки прийняли рішення не продовжувати лікування в інших лікарів відділення і чекати свого лікаря. Ніякі вмовляння не допомогли, дитину забрали додому. Ситуація важка і дуже нервова. Втрачено ще два тижні. Завтра хлопчик лягає у відділення на хімію. А ми всі будемо молитися і просити Господа допомогти малюкові перемогти хворобу.       Матеріальна допомога дуже потрібна.

 
Реквізити для надання допомоги

БФ "Скарбниця Надії"

ЗОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Тимофія Московця


       Дуже чекає дива ще одна наша дівчинка - Даринка Пригодюк. Нагадаю, що дівчинка завершила лікування лімфоми три роки тому. За основним діагнозом все, слава Богу, спокійно. А от гепатит... Дівчинці необхідно продовжувати лікування гепатиту препаратом Пегасіс. З моменту розміщення прохання про допомогу на рахунок фонду для Даринки не надійшло ні копійки. Ми дуже просимо про допомогу. Батькам вже дійсно нічого продавати, щоб продовжити лікування.


Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Пригодюк Дарини


       Нам не дано зрозуміти, чому хворіють діти. Але я знаю, що Господь поруч з ними кожну секунду. Знаю, що він чує всі наші молитви. Він тримає кожну дитину за руку і плаче разом і їх матерями. Чим більше таких великих і маленьких чудес Він являє нам, недостойним і маловірним, тим більше ми розуміємо, що кожен наш новий день і кожен подих - тільки завдяки Йому. Господи, дякую Тобі за Твої чудеса! Дякуємо за людей, які допомагаю Тобі на землі творити чудеса! Будь ласка, бережи цих невідомих людей від усіх бід.

Категорія: Гордійчук Максим | Додав: Anton (2012-07-16) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 4003
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі