A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Фотенюк Сашко

Олександр Фотенюк - рецидив!

   Напевно, немає в онкології слова страшніше, ніж «рецидив». Пройдено надскладний шлях до одужання, почали забуватися дні, проведені в лікарняних стінах. Зараз все повернулося, і крапельниці, і пункції, і погане самопочуття, і блювота. Знову потрібно боротися за своє життя. Потрібно зібрати всі сили - моральні та фізичні - і заступити на важке лікування. Знову потрібно шукати величезні гроші на лікування. І донори, донори, донори.

   Після завершення основного лікування пройшло два роки. Саша вступив до київського ВНЗ, освоює професію програміста. Звичайне студентське життя з лекціями, практичними заняттями, веселими друзями, викладачами, і навіть гуртожитком. Життя налагодилося, увійшло у звичне русло. Лікарню вже не викреслиш з пам'яті, але вона далеко-далеко. В один страшний день все руйнується. Бласти в крові. Рецидив мієлобластний лейкозу. Вчора Сашко вже оформився в лікарню, вчора йому прокапали дозу тромбоконцентрату, почали капати препарати для підтримки печінки, сьогодні капали плазму. У понеділок хлопець починає протирецидивную хімію. Хімія буде важка, з препаратами Цитозар і Флударабін. Зовні хлопець намагається не проявляти негативних емоцій, що відбувається в його душі можна собі тільки уявити. Олександр налаштований по-бойовому, сьогодні ходив в перукарню, попрощався зі звичною зачіскою. Хлопець вже знає, що волосся все одно випаде після першої хімії.

   Мама плаче. Вона розуміє наскільки буде важко вдруге боротися. Вікторія тільки роздала борги після першого лікування. На понеділок потрібна хімія, на яку немає грошей. Потрібно шість флаконів Флударабіну по 50 мг. Орієнтовна ціна флакона 1900 гривень. Саші терміново потрібно 11400 гривень лише на хімію. Крім того, з першого дня хімії потрібно буде вводити Грастим. Це ще по 900 гривень за флакон. Йдеться мінімум про 10 флаконів Грастиму. Плюс препарати підтримуючої терапії - Есенціале, Новобан, Зофран, Трифас, Актовегін, Дицинон.

   Допоможіть! Переносити хімію навіть на день вкрай небезпечно. Але без грошей заступити на хімію просто неможливо.

   Ускладнює ситуацію те, що 11 липня Саші виповниться 18 років і він буде змушений перейти в дорослу лікарню. Хлопцеві потрібно встигнути пройти якомога більше днів хімії в дитячому відділенні. Про рівень забезпечення дорослих онковідділень ліками та обладнанням я навіть не хочу писати.

   Також Саші потрібні донори. Вже на понеділок мама шукає 5 донорів. Просимо всіх мешканців Рівного з третьою позитивною групою крові передзвонити мамі хлопця. Вікторія дуже чекає вашого дзвінка.

Телефони:
Мама: Фотенюк Вікторія 067 26 74 801
Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916
 

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Олександра Фотенюка

Категорія: Фотенюк Сашко | Додав: Anton (2014-05-25) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1642
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі