A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Чубай Богдан

Чубай Богдан - знову в лікарні

   Нещодавно ми познайомилися з новеньким хлопчиком - семирічним Богданом. Виявилося, що хлопчик не зовсім новенький, він уже проходив лікування нейробластоми в Інституті раку. Лікування було дуже довгим і виснажливим, адже чотирирічний Богданчик боровся з раком четвертої стадії з метастазами.

   Хлопчик пройшов безліч блоків хімії та ауто-ТКМ. Хвороба відступила і два роки не турбувала дитину.

   А зараз - знову лікарня… У Богдана знайшли нові прояви хвороби. Рецидив нейробластоми - це дуже страшно. Неможливо собі уявити, як важко батькам прийняти такі новини. Мама і тато дружно пліч-о-пліч знову почали боротьбу за життя Богданчика.

   Вже розпочато протирецидивне лікування. Хлопчику прокапали перший блок протирецидивної хімії. Завтра Богдан заступає на другий блок виснажливої терапії.

   Слава Богу, у дитини є вся хімія - тато самостійно купив Доксобубіцін і Вінкристин, а дороговартісний Топотекан поступив завдяки фінансуванню з обласного бюджету.

   Перед першим блоком хіміотерапії хлопчикові встановили венозний порт. Щиро дякуємо нашій постійній помічниці Тетяні за допомогу в придбанні порту, завдяки якому лікування дитини буде проходити набагато легше.

   На сьогоднішній день Богданчику потрібно купити лінії для венозного порту. Вартість набору з десяти ліній - 1700 гривень. Одна лінія встановлюється на 5 днів і через неї дитині вводять усі необхідні препарати, а також беруть венозну кров на аналіз. У Богданчика вже є невеликий борг у вигляді трьох ліній, які ми позичили у інших дітей.

 

Будь ласка, допоможіть Богдану продовжити лікування!

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 016

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Чубая Богдана

Категорія: Чубай Богдан | Додав: Anton (2015-02-17) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1346
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі