A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Васільєва Сніжана

Васільєва Сніжана

   Онковідділення без зупину поповнюється новими хворими дітками. Ніхто з близьких Сніжани навіть і подумати не міг, що у семирічної дівчинки виявлять страшну хворобу - нефробластому лівої нирки. А як взагалі можуть приходити такі думки, коли дивлячись на внутрішню енергію дівчинки, сам  починаєш підстрибувати на стільці, і це тоді коли Сніжана лежить слаба на ліжку? Це той випадок коли заряджаєшся енергією від одного погляду на людину.

   Мама Катерина, розповідаючи про активність Сніжанки, посміхається і в її очах проблискує іскорка радості від спогадів про кмітливість своєї донечки. Навіть сама Сніжана додає, що не уявляє свого життя без постійного руху. Дівчинка залюбки ділиться зі мною тим, що дуже любить співати. Спочатку співала просто улюблені пісні для домашньої публіки, а потім батьки вирішили віддати доньку в музичну школу (в сусіднє село).

   Сніжана закінчила перший клас, де зарекомендувала себе, як старанна учениця. Улюблений предмет в школі – трудове навчання, воно й не дивно, адже можна проявити себе та свої здібності, якраз саме те, що дівчинці подобається. Свій вільний час любить проводити, читаючи книжки.

   Ще мама додала, що донечка дуже уважна до своїх рідних та близьких, співчутлива та дружелюбна зі своїми однолітками. Опікується своїми  домашніми улюбленцями.

   Пр 13:12 «Задовга надія – недуга для серця, а бажання, що сповнюються – це дерево життя». Давайте разом допоможемо Сніжані втілити всі її бажання в життя. Попереду в дівчинки дуже довге лікування – дві хімії до операції, операція по видаленню ураженої раком нирки та ще приблизно 8-10 хімій після операції. Щиро дякуємо нашим друзям організації РОЧБО «Серце дітям України», які безкоштовно передали для Сніжанки шість флаконів препарату Космеген на два перших блоки хімії. Поки ми не знаємо, де будемо купувати Космеген для наступних блоків хімії, адже препарат неможливо купити в Україні офіційно, а на «чорному» ринку і якість незрозуміло яка, і ціна сягає 150-170 доларів за флакон.

   Сніжанка вже заступила на перший блок хіміотерапії і поки їй вводять різноманітні ліки, нам треба зібрати кошти на венозний міні-порт. Постановка такого порта значно полегшує лікування дітей, адже лікарі мають постійно доступ до вени, через яку вводяться всі необхідні ліки. Порт планують встановлювати перед другим блоком хіміотерапії орієнтовно через два тижні.

   Вартість порта разом з набором з 10 голок становить 9200 гривень. Будь ласка, допоможіть Сніжанці продовжити лікування.

 

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Васільєвої Сніжани

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Васільєвої Сніжани

Категорія: Васільєва Сніжана | Додав: Anton (2015-06-15) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1412
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі