A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Знайомтесь - Віка Струк.
   Коли людина здорова то не замислюється над тим, яка вона щаслива. Коли немає здоров’я, рахуйте що немає нічого, а гірше за все коли хворіють діти та їх одужання залежить від грошей. 24.11.2010року у нас взяли пункцію з 4-х місць (спини, бедер, і грудної клітини,) 25.11.2010року моїй 9 річній дочці Вікторії поставили жахливий діагноз – гострий Лімфобластний лейкоз. Нажаль в нашій Країні лікування проводять за рахунок коштів батьків. Ліки коштують не одну сотню тисяч гривень.
   До вас звертається мама Вікторії Струк (Каверіна) Наталя. За спеціальністю я бухгалтер. Виросла і навчалась в місті Новодністровськ Чернівецької області Сокирянського району, де на даний час проживають мої батьки хворі на цукровий діабет (інсулінозалежні) В 1998році я вийшла заміж і переїхала жити на Рівненщину в смт Квасилів. 16 січня доля подарувала нам Вікторію. Вікторія росла активною, життєрадісною, дівчинкою наданий час вона навчається у 4-В класі Квасилівського НВК «школа-ліцей». 2008році я розлучилась з чоловіком і ми вдвох з Вікторією оселилися в гуртожитку ВАТ Рівнесельмаш.
   Хвороба прийшла несподівано останні майже 2 місяця (частина жовтня і листопад 2010р.) ми не ходили до школи через хвороби, які починались одна за одною: У нас заболіла ніжка, ми її лікували мазями і еластичним бінтом (після діагнозу що ця хвороба так і починається) потім почалося простудне захворювання, алергія на ніжках, запалення нирок. Після кожної хвороби нам видавали довідки проте що ми здорові. У неділю 21 листопада 2010 року в нас піднялася температура 38.1. В понеділок замість школи ми пішли до лікарні. Нам прописали ліки від застуди. 23 листопада 2010року вночі я проснулась від стогону дитини вона скаржилась на біль у ніжках та ручка. Ми з нею промучились до ранку вона казала, що ніжку ніби колють голками а ручку наче викручує. Шкіра покрилась червоними крапками. З цими болями ми поїхали в Рівненську районну лікарню до дерматолога, він нас направив до терапевта, терапевт в Обласну дитячу лікарню в гематологічне відділення терміново. Дякуючи швидкому реагуванню завідуючої відділення Любов Іванівни та лікарю Маї Володимирівни нас в той день госпіталізували в дане відділення. Пізніше я дізналась повну назву - онкогемотологічне відділення. Я чула про цю хворобу, та не одноразово кидала гроші в скриньки таких хворих діток, але ніколи не могла подумати що така допомога знадобиться і мені.
 Мене попередили, що гострий лімфобластний лейкоз виліковується у 80% дітей. Ми надіємось на краще. Але для цього потрібні кошти. На все воля Божа! Всім щиро дякую. Хай Вас Бог береже.
 

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 
 
 
 
 
Категорія: Струк Віка | Додав: Volonter (2010-12-18)
Переглядів: 2142 | Коментарі: 1 | Теги: Віка Струк, допомога онкохворій дитині, історія хвороби
Всього коментарів: 1
1 Редько  
0
Сегодня была у Вики - после вчерашней пункции ребенок не может встать - говорит что болят все кости...но это пройдет...такое бывает...Час назад стали известны уже результаты пункции - результаты у нашего солнышка хорошие - вот только в костном мозге нет ничего - химия убила и хорошее и плохое. Сегодня для Викуси буду очень много капать - будут вводить лейкоциты так как завтра должна быть химия - и врачи опасаються как бы эта химия не убила все хорошее что еще осталось в крови нашей крошечки, будут капать грастим - одна ампула которого стоит 700грн а сколько их нужно будет пока не известно...Мама вас всех благодарит за помощь - если бы не было денег то где бы маме за один день достать крупную сумму. Слава Богу что у Вики есть надежда - она борец и верит что все будет хорошо - что так нужно - что вся боль когда то закончиться...что волосики выростут еще красивее чем были ! А мы все ей в этом поможем ! Прошу всех - не бросайте этого ребенка - она нам поверила - давайте ей все вместе поможем и поддержим!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі