A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Вікторія Струк – не зважаючи на складнощі лікування триває

   Чотири місяці минуло відтоді як Віка Струк розпочала протирецидивну хімію. Непроста ситуація цієї дівчинки розпочалась з того, що мама буквально розривалась між лікарнею, де лежить старша донька, та домівкою, де на неї чекає менша дівчинка - зовсім немовля. І якщо тут мамі Наташі прийшли на допомогу рідні, які стали приглядати за малечею. То в лікуванні Віки складнощі стали постійним супутником. Перш за все у Віки після першого лікування, яке вона пройшла чотири роки тому, залишився гепатит В. На фоні цього хронічного захворювання прийом хімії – це балансування на межі. І без протирецидивної хіміотерапії неможна, і печінка дівчини отримує неймовірний удар. А значить потрібна величезна кількість ліків, які можуть підтримати печінку. В свою чергу – це ще більші фінансові витрати на лікування. Також Віка – володарка рідкої групи крові: 4 негативної. Дуже нелегко знайти необхідну кількість донорів для дитини з такою групою. Це як ніхто знають батьки та волонтери!

   Складна ситуація і з препаратами хіміотерапії. Віці по життєво призначили  препарат Глівек. Зараз дівчинка приймає його завдяки перерозподілу ліків з ОХМАТДИТу. А на цей блок призначили препарат Ланвіс, який відсутній в аптеках України, але без нього не має сенсу лікуватись далі. Три тисячі гривень  на придбання Ланвіса дав благодійник. А щоб знайти ці ліки мама кілька днів обдзвонювала багатьох людей. І ситуація вирішилась: невелику кількість препарату передали мамі безкоштовно, іншу частину – привезуть  з закордону. Ось такий непросту боротьбу з хворобою розпочала наша Віка. Просто не можливо перелічити та згадати всіх тих добрих людей, які відгукнулись на кожне наше прохання про допомогу для Віки. Ми знаємо, що ви – поряд! Зараз їй знову потрібна ваша допомога!

   Мама дівчинки: «Вікторія зараз проходить третій блок хімії. Завдяки добрим результатам аналізів,їй призначили полегшену хімію. Те, що капали шість діб безперервно, зараз розбили на 43 дні і будуть капати 2-6 годин через 3-5 днів. Однак постійно потрібні підтримуючі ліки: Гептрал, Есенціале, Еспа-ліпон. Грошей не вистачає, а без ліків моя донечка не виживе. Вся надія на Божу милість та небайдужих людей. Щиро дякую за допомогу! Дай Бог вам здоров’я, щоб ваші пожертви повернулись до вас сторицею!»

   Кошти, які залишались для Віки після попереднього прохання вже не має. Ми змогли оплатити лише невелику кількість ліків: по одній упаковці. А найближчий час дівчині треба придбати:

Гептрал 400 мг амп.– 5 упак.

Еспа-ліпон 60 мг амп.  - 5 упак.

Есенціале 5 мл. амп. – 5 упак.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.  

Глюкоза 200 мл – 24 фл.

 

Для оплати цих ліків потрібно щонайменше 9740 гривень. Без вашої допомоги Віка не зможе продовжувати лікування – надто великий ризик, що печінка не витримає. Будь ласка, підтримайте та допоможіть  Вікторії!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

«УкрСиббанк»

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 

Картка Приватбанку

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду.

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 

«Приватбанк»

БФ "Скарбниця Надії"

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Категорія: Струк Віка | Додав: Anton (2015-08-12) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1733
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі