A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Віка Струк - казкове слово «ДОДОМУ !!!!!»

   Завершила основне лікування Вікторія Струк. Дівчинці прокапали останній курс хіміотерапії і зараз малеча вже вдома. Чекаємо Вікторію на планових перевірках і бажаємо скоріше перемогти гепатит. За рік лікування Віка стала нашою улюбленицею. Під час кожного візиту Вікуся радувала нас своїми саморобними листівками, картинками, аплікаціями. Завжди активна, весела дівчинка в будь-який час дня і ночі запрошувала волонтерів пограти в ігри в соціальних мережах. Таким чином, Віка показала нам ще один спосіб волонтерства. Виявляється, допомагати хворій дитині можна навіть о другій годині ночі, коли їй не спиться під час хімії, коли її щось турбує і сон не приходить. У цей час дитина запросто може пограти в гру з волонтером, а там непомітно і спати захочеться.
Віка бадьоро почала лікування минулої осені, перші два курси пройшли без довгих зупинок і незмінно у веселому настрої. А потім були дуже важкі чотири місяці випробувань. Під час невдалої установки підключичного катетера дівчинці прокололи артерію в декількох місцях. Впродовж двох місяців проблема загострювалась і Вікусі довелось терпіти жахливі болі. Вікторії не допомагав жоден знеболюючий препарат, тільки морфій дарував кілька годин без болю. Київські хірурги зробили диво і врятували Віку під час важкої операції на пошкодженій артерії. Потім було лікування від наркотичної залежності і, нарешті, продовження лікування лейкозу. Слава Богу, зараз вже все позаду, можна зітхнути з полегшенням.
Мама дівчинки дякує всім, хто допомагав їм з донькою на довгому шляху до одужання. Нехай у ваших небайдужих серцях не згасає вогонь любові і милосердя. Бережи вас Бог!

Категорія: Струк Віка | Додав: Anton (2011-08-29) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1527
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі