A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Віка Струк - якби все йшло за планом ...
  Якщо б лікування йшло за планом, то наша завжди бадьора й усміхнена дівчинка Вікторія Струк на даний момент вже відпочивала б удома від хімій. Але ... Весь червень був дуже важким для дівчинки. Замість останньої хімії Віка постійно боролася з болем в руці. Після невдалої установки підключичного катетера у Віки утворилася велика щільна гематома. Ця гематома затиснула в собі пучок нервів, які ведуть до руки, і артерію, що йде до серця. Уже більше місяця рука у дівчинки болить все більше і більше, зараз рука практично паралізована. Але найскладніше ситуація з артерією. Зараз артерія під величезним тиском. Навіть страшно уявити, що може бути, якщо вона не витримає ... Дівчинці вводять сильні знеболюючі препарати. Весь попередній місяць пройшов в сльозах. Плакала Віка від болю і мама з розпачу.
  Два тижні тому Віку мали перевести в Охмадит на операцію, але поїздка так і не відбулася. Слава Богу, вчора вийшла з відпустки завідуюча відділенням - лікуючий лікар дівчинки Любов Іванівна і ситуація з поїздкою зрушилася з мертвої точки. Віку направляють на консультацію в інститут хірургії ім. Шалімова. На завтра лікарня виділила для Віки хороший реанімобіль з бригадою лікарів, але автомобіль потрібно заправити бензином. Поїздка до Києва і назад обійдеться приблизно в 1500 гривень. Грошей на поїздку практично немає. Мама зараз судорожно шукає гроші. Ми дуже просимо всіх читачів сайту допомогти Вікулі.
 

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Категорія: Струк Віка | Додав: Volonter (2011-07-05) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1493 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 shalom_danislav  
0
Шалом!Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!І закликаючи Ім'я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров'я і перемагати смерть!Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!Радість в Господі, сила наша!Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.(Матф.5: 4)Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!У Тебе всі часи і терміни!Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі