A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Новини про Віку Струк

   На цьому тижні, 12 липня прооперували нашу Вікусю. Нагадаю що через неправильне встановлення дитині підключичного катетора – у дівчинки утворилась гематома , внаслідок якої дитина два місяці мучилась. Коли Віка перестала рухати рукою, а біль став ще сильнішим – мама почала пробувати дитину вивезти в Київ на обслідування та подальшу операцію. Перша спроба була невдалою- вони повернулись в Рівне. При другій спробі все вдалось!

Операція була дуже складною, лікарі не знали, які наслідки пробитої артерії можуть чекати дитину . Операцію проводив дуже хороший та досвідчений лікар Ємець І. М.
І ось, настала друга година дня…нашу дівчинку забрали на операцію, мама молиться під дверима операційної і ми разом з нею.

Коли лікарі розпочали операцію, яка тривала десь близько 4 – 5-ти годин, то були шоковані, у дитинки глибоко була пробита артерія, яка веде прямо до серця, з неї постійно крапала кров, яка просто ставала згустком та осідала на всіх внутрішніх органах дівчинки, лікарі чистили від кров’яних згустків організм дитини аж до легень. Гематома яка утворилась в місці де пробита артерія давила на нервове сплетіння Віки- тому вона і не могла рухати ручкою.

І ось операцію закінчено – лікарі поставили для дитини артерію імплантат та почистили все. Тепер залишається тільки чекати і молити Бога щоб Віка змогла рухати рукою.
На сьогоднішній день дитина вже по трошки може ходити, їх перевили в звичайну палату, рука ще болить і тому іноді ще колють морфій.

Операція та перебування у Києві забирає дуже багато грошей, лікування основної хвороби - лейкозу , Віка вже майже закінчила, залишався тільки місяць до перемоги, тому і грошей вже в мами не було. Тепер потрібні нові сили і гроші!

Прошу всіх не байдужих людей: допоможіть цій сонячній дитині – вона має вийти з цього страшного сну! Вона повинна бути здоровою та повноцінною дитиною.

Окремо хочемо подякувати Тетяні з Києва і її чоловіку які передали мамі 1500грн на реанімобіль. Та магазину «Колібріс» м. Здолбунів з якого було знято зі скриньки Владочки Лімборської 800грн та передано для Віки Струк на другу поїздку в Київ .

 

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЭДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ "Приватбанк"

МФО 333391

Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Категорія: Струк Віка | Додав: Редько (2011-07-17) | Автор: Алла Редько
Переглядів: 1649
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі