A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Струк Віка

Лист від мами Струк Вікторії

   Звертаюся за допомогою до всіх небайдужих людей. Моїй донечці Вікторії зараз 14 років. Уперше вона захворіла в 2010 році, їй поставили страшний діагноз - гострий лімфобласний лейкоз. Вікуся пройшла курс хіміотерапії і хвороба відступила. Позаду залишилися біль, випробування, страх і з'явилася надія на повноцінне життя. Моя дівчинка вже пішла до 8 класу, з'явилися плани на майбутнє, адже минуло майже п'ять років ремісії. 2 квітня 2015 Віка прийшла зі школи раніше, пояснила, що відпросилася через сильний біль у спині. Увечері піднялася висока температура, викликали швидку. Нам сказали, що нічого страшного, просто застуджена спина, зробили знеболюючий укол. Ми пролежали вдома 4 дні в надії, що ось-ось стане легше, але покращення не було. Довелося поїхати в лікарню на обстеження. У Вікторії взяли аналіз крові і шокували мене новиною: у крові вже були бласти. Пункція підтвердила рецидив лейкозу. Вікторія довго не могла повірити, що таке може бути, вона переконувала мене, що це помилка і в неї просто застуджена спина.

     25 травня 2015 Вікторія пройшла перший блок хіміотерапії. Пункція спинного мозку показала, що у Вікторії почалася ремісія, хвороба відступила, це дуже хороший результат. Лікарі нам дають великі шанси на повне одужання. Лікуючий лікар Краковян Любов Іванівна попередила, що все одно доведеться пройти повний курс хімії, ще три блоки, а потім пересадка кісткового мозку за державною програмою.

     На жаль, лише бойового духу для повного одужання мало, ще потрібні гроші на ліки і постійні обстеження (УЗД черевної порожнини 120 грн., серця  - 150 грн., підключичної ділянки - 50 грн.). Шприци, системи, розчини... Я виховую Віку сама, у тата Віки - інша сім'я. Минулого літа у Вікторії з'явилася сестричка Юлічка, але на третьому місяці моєї вагітності у тата другої дитини стався інсульт, його частково паралізувало. Дев'ятимісячну доньку Юлічку довелося відлучити від грудей і перевести на штучне вигодовування, тому що постійно треба перебувати в лікарні з Вікою. За молодшою донькою зараз наглядає моя сестра, у якої на руках своя дочка, старша від Юлі на три місяці і дванадцятирічний син.

   Завтра Вікторія заступить на другий блок хімії, аналізи дозволяють. За останні два дні витрачено майже три тисячі гривень. Постійно потрібен гептрал 400 мг., Вартість 1 упаковки, там 5 ампул - 924 грн. Капають по 2 ампули в день, а також тіатріазолін (ампули), кокарбоксилаза (ампули), сорбілакт 200 мл., ЕСПА-ліпон 600, есенціале (ампули)...

   Дуже вдячні благодійному фонду "Скарбниця Надії" за допомогу в пошуку грошей на купівлю ліків. Нехай благословить Господь всіх, хто виявить милосердя й допоможе.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916
 
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЕДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії
 
БФ "Скарбниця Надії"
ЕДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва для Струк Вікторії

Категорія: Струк Віка | Додав: Anton (2015-06-22)
Переглядів: 1792
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі