A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Пузьо Андрій

Проект на УББ: підтримайте Андрія

Наступний крок до одужання

   

   12-річний Андрій – приклад нового підростаючого покоління, майбутнього України. Цьому цілеспрямованому хлопцю випало нелегке випробування – в травні лікарі поставили діагноз «Лімфогранулематоз». За 2 місяці лікування у родини вже минув перший розпач, вони готові до нелегкого шляху до одужання. І ось нове випробування – грибкове враження легенів. Таке ускладнення виникає під час хіміотерапії і є надзвичайно загрозливим. Щоб іти далі, терміново потрібно подолати грибок у легенях.

   Знайомство з Андрієм наштовхнуло на думку, що не кожен хлопець в дванадцятирічному віці має постійне захоплення. Ще більше здивував той факт, що це спортивна фотозйомка. Андрієві очі дивляться на світ крізь призму фотооб’єктиву, помічають красу оточуючого світу, спостерігають рух життя спортсменів. З хлопцем завжди цікаво спілкуватися, адже він дуже спостережливий, має свою думку. Тому його рішення стати в майбутньому архітектором цілком закономірне.

   На сьогоднішній день Андрій пройшов перший блок хіміотерапії. Перші успіхи у хлопця і його родини вже є: лікарі говорять, що хвороба добре піддається лікуванню. Та зовсім несподівано виникло дуже небезпечне ускладнення: грибок вразив легені Андрія. Існує загроза життю, адже грибок здатний руйнувати легеневу тканину. Також неможливо продовжувати подальше лікування лімфогранулематозу.

   Для лікування грибка лікарями було призначено препарат Кансидаз. Так як Андрій вже доросла дитина, йому потрібно 34 флакони на курс лікування. Загальна вартість такого курсу становить 285 000 грн. Родина намагається шукати кошти самотужки, та всю суму для них знайти просто неможливо. На УББ ми збиратимемо частину коштів, що необхідна на тижневий курс лікування. Це 7 флаконів Кансидаза, які коштують 58 743 грн.

   Допоможіть Андрію подолати грибок у легенях. Допоможіть зробити наступний крок на шляху до одужання!

ПІБ: Пузьо Андрій Миколайович, 23.11.2001 р.
Місто: Рівненська область

Діагноз: хронічний правобічний шийний лімфаденіт. Лімфогрануломатоз, варіант нодулярного склерозу
 

ПІДТРИМАТИ НА УББ

 

Категорія: Пузьо Андрій | Додав: Anton (2014-08-27)
Переглядів: 1394
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі